onur48 tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

  umtys hocam aevbas abimiz o-ringleri gönderdi bana dış oringte sıkıntı yok ama iç oringi değiştiremedim büyük geldı sanırım bıraz.Çıkarttığım iç oringi geri taktım bende.tekrar deniyeceğim.Bahsettiğiniz ayar yerini ben de sökemedim kolay çıkması gereken bir şey o ama nedense bilmiyorum zorlamakta istemedim açıkcası.

  Hocam kral ekinoks otomatik bir model olması lazım.3 namlu seçenekli kral nemesis (yeni ismi knight).seçiminizi yaparken sizin tercihleriniz önemli.pompa ile mi dolum yapılacak scuba tüp ile mi.Benim gönlüm burada kral nemesise kayar ama 250 bar 500 cc tüp hacmi benim gibi elle dolum yapanları zorlar.flashpup çok hoş rg li olması da bir artı tabiki.airmaxe de flashpupın abisi diyebiliriz sanırım. tüp hacmi büyük,biraz daha ağır.stabil bir pcp videolardan izlediğimiz kadarıyla.Ben olsam nemesisi alır sonra neden bunu aldım dolmuyor lanet diyerek flashpup için iç geçirirdim heralde :) (uzun mesafe ise amaç tabiki nemesis 6,35 )

  [Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/4jak2p.jpg] Selam beyler,kullanmış olduğum kral breakerın(5,5) sanırım namlu iç oringi yıpranmış ve atış sırasında hissedilir ölçüde pellet koyma yerinden hava geliyor. Marmaris sanayisine gittim az önce hidrolik işi ile uğraşan ve oring satan birkaç yer vardı ama maalesef dışta olan oringi bile bulamadım. Çok küçük bunlar dediler. İçi hiç sormadım bile zaten yıpratırım diye ellemedim biz takımı sipariş edicem İnternetten onunla çıkartırım artık.dolum ucuna kullanılanlarla aynı dediler onu da aldık ama daha küçük ve kalın o uç için kullanılanlar. Hobidaşlardan ricam şudur ki bu oringlerden kullanan temin edebilen varsa tam ölçülerinde göndereyim havalesini bana yardımcı olsun bu konuda. Şimdiden teşekkür ederim.

  Aksu av,hilal av, Halil av 3 ünden de alışveriş yaparım ve şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Artıları vardır eksileri yoktur. Hiçbiri ile de alakam yok hepsi yaşadığım yere göre fezada :)

  QE namlu ceketini söküp normal olarak kullanabilirsiniz.İster moderatör ister air striper satabilirsiniz.Bir videosu vardı bulunca paylaşayım.


  Harici İçerik www.youtube.com
  Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
  Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

  Jsb 18.13 tartışılmaz zaten. Pellet çantamda jsb(18,13)/spoton (18,13)/spoton solid 26 gr/gamo ts22/gamo pro Hunter /crossman/h&n baracuda Hunter +crow magnum vs vs birçok pellet var ama genelde jsb yada spoton u kullanıyorum. Spotonda arada ezik yada kenarı hatalı kesikler oluyor. Ezikleri içki karıştırıları var ucu yuvarlak pelletin eteğini düzeltecek şekilde. Eteğe az baskı yapıp düzeltiyorum o şekil gayet başarılı fiyatına göre ama kesik olanlara yapacak birşey yok :) birileri solid yapmak için döküm yapsada ezik çürükleri attığımız yerde kalanları dönüştürebilsek yeni solidlere

  Hercules ceketli namluya sahip, ucundaki kapağı çıkar, alacağın aparatın çift tarafıda erkek, bir ucu pcp nin namluya diğer ucu moderatörün ucuna. Aklında olsun hiç herşey değildir. Attığını vurmak daha zevkli ?

  Aparatı satılıyor sitelerde hocam, hatsan hercules moderatör aparatı diye arat. Ama 6.35 bir pcp arıyorsan ve Türk olsun diyorsan Huğlu efectoya bir bak, rg ve lw namlu vardı yanlış hatırlamıyorsam. Birde kral nemesis (4.5\5.5\6.35) 3 adet namlu ile geliyor. Kullananlar memnun görüldüğü kadarıyla 6.35 den.

  3 faklı kalibrenin namlunun standart olarak gelmesi çok büyük avantaj.

  aynen hocam ama namlu değiştirdikçe hava ayarı 6,35 e göre yapıldığı için 4,5 ve 5,5u savuracaktır oldukça düşük ayarda atmak gerekecek 4,5 ve 5,5 u. Silah sök çıkar oyna olayını sevenler için paha biçilmez bir ürün olmuş düşüncesindeyim.