tunceryasin adlı kullanıcının mesajları

selamlar. Evde terasta 10 15 m. Mesafede kullanmak için pratik hafif küçük bir tabanca almak istiyorum. Tüplü tabancam var gamo R77 ama tüp olayından bıktım. Küçük olması dolayıyla mod 25 e karar verdim. Hemde fiyat açısından . süper charcer modeli değil o daha uzun olduğu için istemedim. Kullanan arkadaşlar fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

MOD 25 Süper Charger kullanıyorum. İstemediğinizi belirtmiş olduğunuz model fakat yinede yardımcı olabileceğim konular olabilir. Merak etiiğiniz şey nedir? Yardımcı olmaya çalışayım

hatsan hercules

Malasef tüp dolumu yapamadığım için kullanamıyorum arkadaşım.

tüfek evde yatıyor

Satacağım fakat satlik edebileceğim bir site yok. olanda yeni üyelere ilan hakkı vermiyor saygılarımla.

Ben tüfek dolumu için pcp pompa kullanıyorum ancak benim tüfeğim sizin tüfekten farklı olarak 230cc tüp hacmi ve 200bar çalışma basıncına sahip. pompa ile hercules'i doldurmak biraz zor olabilir. Eğer elinizde pompa var ve doldurmak zor geliyorsa elektrikli hale getiren sistemler mevcut fakat fiyatları bir hayli yüksek. Ama Gaziantep'te yaşamanın avantajını kullanıp sanayi sitesinde pompayı elektrikli hale getirebilirsiniz. Saygılar

Merhaba. Ben foruma yeni üye oldum. 25 yaşımdayım. Havalı silahlarım HATSAN AT44-10 TACT LONG LW (5.5mm) ve HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (4.5mm)'dan ibarettir.