Salim31 adlı kullanıcının mesajları

Merhaba.

biraZ forumu inceleyip ilgili konuya yazarsaniz mesajlariniz daha uygun olur tanişma bolümündesiniz dogru yerde degilsiniz... iyi forumlar

Pelletler cam gibi sikıntı yoktu erboga 52 kalibreyi denicem... agirligindan sorun olmaz diyo alp bakalim fark edecekmi.. cok sert derken metal parcaciklari olabilirmi icinde behcett bakayım bi..

Grupman işi beni soguttu resmen anlamadım bise 52kalibrede etek capı büyük gelmez umarım.

beyler jsb straton 5.50 ve jsb exact jumbo 5.51 15.89 grinler atişları yaptım 15m tüfekte dürbün ve dampa ayakda herhangi bi sorun yok .... ama atişları sehpa ile yaptıgım halde daginik grupman oldu.. bir iki defa vuruyorum ayni yerden sonra saçma sapan bi yere gidiyo atıyorum 3.4 cm aşagi yada yukari saga veya sola atabiliyor... bu pellet hafif geliyor olabilirmi ?

Jsb exacth jumbo 5.52 - 15.89denemeyi düsünüyorum.

18grin pellette cok agir olmaz mi arkadaşlar yorum yapabilecek arkadaş varmi bu işe? <X

Ustasin usta bakima bile usenir olmuşsun:))))

ben titizimde biraz..:) birdee yaglama ve bakimi kendim yapmak daha zevkli uğraş oluyo falan..

detaylar lazım bana sabır taşi bi arkadaşimizin tecrubeleriyle cevaplamasini bekliyorum:)

arkadaşlar beyler. Bana hatsan torpedo 150 vortex bakımıyla alakalı nerelerinin yaglanacagıyla alakalı bilgiler verebilirmisiniz...

Kullandigim yaglar

Ballistol sprey genel amaçli sprey pratik bakim yaglama için kullaniyorum..

Wurt hhs 2000 iç aksam kizaklar vs

Ballistol roblo solo namlu temizligi için

Wurt sabesto balata temizleyicim var. namlu için düsünüyorum ama kararsızım...gres sokucu olarak iç aksama uygulanabilirmi acaba diye de dusunuyorum...

Ballistol gres yag sokücü- iç aksam pis gresleri recineleri temizlemek için.

Oring için. Moly sx 1105 silikon gres kullanıyorum.

Arkadaşlar sonuç olarak şunu demek istiyorum. Würt hhs 2000 iç aksam için ideal mi ... ve iç kısmin nerelerine kullanabilirim gas piston görünüyo ama üzerinde hiç yag yok sürmelimiyim?

Wurt sabesto Balata spreyi namlu için ve iç aksamda derinlemesine temizlik icin kullanilirmi zarar verirmi?

Moly sx 1105 silikon gres iş gorürmü? Oringe silikon gres kullanilirmi? dogrusu nedir? Bu moly sentetik mi? Sentetik nedir kisacasi?

KURTARİN BENI DOSTLAR<X

Sabirlı bilgili bi usta altın vuruş yapabilirmi şu soru işaretlerine. tşkler....

bende torpedo 150 vortex var alttan kurmali oldugu icin pelleti koyup geriye cektigimde siyah yuvarlak oring o oluyor herhalde plastik var.. başka bi yerinde oring varmi bilmiyorum...

Wurth hhs sıvı gresı alt aksam mekanizmalarında kullanmayı dusunuyorum urun detayinda oring içinde kullanilir diyor ama bilemedim... kismen sentetik yazıyor birde.

ballistol genel temizlik spreyi var fakat akiskan oldugu için hareketli aksamda daha cok gres tarzı birsey kullanmak istiyorum...

Wurth silikonlu sprey var hareketli aksamlara olurmu arastiriyorum ama bulamadim henuz bilgi... ballistol vaselinne gres var birde onu origede sürebilirmiyiz acaba onuda dusunuyorum ama... oring icin silikonlu sentetik bi gres dogrusu. Vaselinne sentetik mi bilmiyorum kafam karisik anlayacagin:)