Emrah33 adlı kullanıcının mesajları

Onur bey merhaba. Çok teşekkür ederim faydalı paylaşım için. Dün akşam gezinirken işk yolladığınıza benzer bir ürünü 110 tl kargo dahil aldım. Kargolanmasını bekliyorum. Kargoda sıkıntı çıkarsa bundan alabilirim

Çok teşekkürler. Tüfekle beraber bir dürbün geldi ama zaten tasco dürbünüm var. Yanında 6 litrelik scuba tüpü, dolum aparatı ve susturucu aldım. Şimdi kameraya cep telefonu takmak için aparat arıyorum, tavsiyesi olan olursa sevinirim

Arkadaşlar merhaba.pcp tüfek almak istiyorum,bugün yarın kararımı verip almayı düşünüyorum.gamo coyote ve hatsan nova star arasındayım.nova star biraz daha ağır basıyor gibi ama kararsızım.siz hangisini tavsiye edersiniz ,sebebi ile bilgi verirseniz sevinirim.yanında scuba tüp de alacağım ayrıca.ilerleyen günlerde dürbüne kamera takma aparatı ve güzel çekim yapabilen bir kamera tavsiyesi de isteyeceğim .)

Şu an 2 tüfek arasında kaldım.hatsan nova star ve gamo coyote.tavsiyelere açığım,iksinin de fiyatı çok yakın birbirine

Ata Bey merhaba. Çok teşekkür ederim bilgi için. Benim şu an akşımda hatsan nova star var esasında. Ama kafam karışık tabi ki. Değerlendireceğim bunu da :)

Benim de ilk pcp Emrah bey..halihazırda kampanyası varken Hatsan Flash tavsiye ederim başlangıç için ideal diye düşünüyorum ki vazgeçemeyeceğiniz bir silah...kendi sitesinden pompa+dürbün hediyesiyle tam takım geliyor..2.5 kilogram hafif ve çok yakışıklı ;)

Herkese selamlar.emrah ışık ben.mersinden katılıyorum foruma.uzun yıllardır namludan kırma havalı tüfekler kullanıyorum.şimdi bir pcp alacağım ancak ne alacağıma halen karar veremedim.forumu inceleyerek daha iyi fikir sahibi olacağımı düşünüyorum