Posts by ramazan66

Hocam bende yeniyim. Daha herhangi bir pcp almadım araştırmalarım devam ediyor. Hatsan nova star üzerine yoğunlaştım bu aralar. Hem hafif, hemde 500cc 250 bar ile 150 civarı atış yapıyor olması ve LW namlu ile dikkat çekici diye düşünüyorum.

Ameliyat olmam nedeniyle deneme atışları haricinde kullanma fırsatı bulamadığım FX ROYAL 400 tüfek Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44 dürbün ve

6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı nı satmak istiyorum. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

Fiyat nedir.

hatsan at44 long lw (AHŞAP KUNDAK)+ hatsan pompa + diana 4x16x42 dürbün + orjinal susturucu + harici susturucu + çeşitli pellet +aksesuar vida vs... toptan satış ek olarak piyasada yaklaşık 650 tl ye satılan sıfır ayarında "Comet taktikal 11-22 mm ayaklı 3-9x32EG ışıklı Reddotlu tüfek dürbünü" mevcuttur. ilgilenenlere mesajla resim v.s. atabilirim. 50 mesaj sınırından dolayı şuanda ilan açamıyorum

Hocam kolay gelsin fiyat ve resim yollarmısın. 05323205710

Arkadaşlar merhaba pcp almak istiyorum ama internetten değilde tüfeği elime alıp inceleyerek almak istiyorum. İstanbul Avrupa yakasındayım. Bu silahları alabileceğim birkaç av bayiinin bir yerde olduğu fiyat açısından da karşılaştırma yapabileceğim yerler varmıdır

Ata Bey merhaba. Çok teşekkür ederim bilgi için. Benim şu an akşımda hatsan nova star var esasında. Ama kafam karışık tabi ki. Değerlendireceğim bunu da :)

Kardeş merhaba bende aranızda yeniyim. Benimde pcp araştıranlarım devam ediyor. Nova Star’ı inceliyorum şu aralar. Çok hoş bir makina yapmışlar. Kafamı kurcalayan nova Star’da 58,5 ve 45 cm lik namlu boyutlarında iki çeşit silahı bulunmakta. Namlu boyutu çok önemlimi ne işe yarar. Siz hangisini düşünüyorsunuz.