mst adlı kullanıcının mesajları

selamlar...

Adanada yaşıyorum ismim Mesut... yıllar önce sahip olduğum hatsan kırmalı tüfeğimin yanına dün yine hatsan cO2 tüplü tabancayı ekledim. Zaman buldukça forumu okumaya çalışıyorum. Herkese iyi eğlenceler diliyorum.

Merhaba bende gamo c15 blowback serisi var bellirtiğin mesafelerde bir hayli güçlü ve yeterince keyif veriyor 7 aydır aktif olarak kullanıyorum 100 ün üzerinde tüp ve bi okadar da kutu pellet ve bb bitirdim gayet memnunum bi incelemenin tavsiye ediyorum

Tavsiyeniz için teşekkür ediyorum. Hatsan h 1911 aldim dün. 150 200 civarı pellet atma fırsatım oldu(evde). Şimdilik memnunum. İnşallah ilerleyen zamanlarda da beni üzmez. gamonun pt 85 modelini inceleme fırsatim oldu hatsanı aldığım bayide... lakin ilk havalı tabancam olduğundan çok da para vermek istemedim. Hatsanın da çok vasat olduğunu düşünmüyorum keza 15 yıldır Hatsanın havalı tüfeğini kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşatmadı...

selamlar. Kısa mesafede (7-20 mt arası) gerçeğe yakın atışlar yapabilecek bir silah almak istiyorum. Arka arkaya 8 10 atış yapılabilmesi açısından kurmalılar tercih dışı kalıyor. Co2 li ve yivseti bulunan, ağırlığı gerçek tabancalara yakın (800 gr civarı)Tahrip gücü önemli değil. Anladığım kadarıyla pellet olması gerekli. Önerebileceğiniz silahlar nelerdir acaba??? Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ediyorum.