demiroz adlı kullanıcının mesajları

Sorun etmeyin, çok büyük ihtimal ile gümrüğe takılmaz. Ben de daha önce İngiltere'den ahşap kabze sipariş etmiştim, sorunsuz eve teslim edildi.

Sadece içinde bulunduğumuz dönem tüm Dünya'da Noel dönemi olduğu için posta trafiğinde çok yoğun yüklenmeler oluyor böyle dönemlerde. O neden ile bir süre gecikebilir. Genelde 4-5 hafta içinde elinize ulaşır.

Kargoda hareketlilik olmadığı için internette usps türkiye diye aratma yaptım usps parcel türkiye diye bir firma ile whatsapp'dan iletişime geçip takip numarasını verdim ve 308.90tl kargo ödemesi olduğunu söyledi bunu ödemeden kargom teslim olmuyormuş bekletiyorlarmış.Ben aldığım firmaya 19.99usd kabze ücreti ve INTCL adı altında 13usd toplamda 33 dolar ödeme yaptım ve kargo içinde dediler.Bu ne demek oluyor bilginiz var mı teşekkürler

Sorun etmeyin, çok büyük ihtimal ile gümrüğe takılmaz. Ben de daha önce İngiltere'den ahşap kabze sipariş etmiştim, sorunsuz eve teslim edildi.

Sadece içinde bulunduğumuz dönem tüm Dünya'da Noel dönemi olduğu için posta trafiğinde çok yoğun yüklenmeler oluyor böyle dönemlerde. O neden ile bir süre gecikebilir. Genelde 4-5 hafta içinde elinize ulaşır.

Teşekkür ediyorum cevabınız için,kargo 4 gün önce amerikadan bahreyn uluslararası havalimanına gitmiş.4 gündür başka hareketlilik gözükmüyor