hamza35 adlı kullanıcının mesajları

Merhaba arkadaşlar size flash tan bahsetmek istiyorum öncelikle çok hafif 200 den 100 bara neredeyse 4 şarjör atabiliyor rahat atar da malum hava basma zor oluyor pompa ile 5 dakikada doluyor 100 den 200 bara atışlar gayet stabil maxsimum 108 metreye attım 40x40 suntayı 12 atışta 10 tanesini rahat gönderdim sterlok uygulaması ile daha yeniyim kendimi geliştirmeye devam ediyorum spoton 18.13 pars ile iyi sonuç verdi match 50 metrede iş görebiliyor üzerinde gelen 3x9 32 başlangıç için iyi imkanım düzelince yakın mesafeler için reddot ve orta Düzey dürbün düşünüyorum şarjörsüz bile tekli dolum aparatı ile kullanılabilir o olmasa dahi el ile ufak bir çomak ile pellet yerleştirle bilir bana göre tek dezavantajı atış sayısı düz namlu benimkisi ses olayı sorun biraz ama isteyen dahili modaretörlü model olan qe namlulu alabilir düzlerde ise unf dış sayesinde harici modaretör takılabilir sanırım tetik ayarı var fakat ben standart halde kullanıyorum internette 250 metre ve üzeri atanlar var şimdilik bu kadar kullandıkça artılarını eksiklerini aktarıcam

bu kompresorler sanayi tipi mini olanlarin modifiyeli tanksiz hali 2.kademeli orjinal piston a gobekten 3oringli veya sekmanli ekstra piston ile yuksek sıkıştırma yapa biliyor ısı büyük sorun bir videoda gördüğüm kadarıyla adamın biri piston toslamasından 2 piston yemiş sorunun 2. sarı pistonun birkaç milim uzun olması imiş ayrıca bunlar parçalar halinde de satılıyor aliexpres te hurdacıdan eski komp alıp aliexpresten silindir piston seti alıp kullanabilirsiniz soğutmaiçinde konya malı midapo mini dalgıç alıp bağlayıp yüksek sirkilasyon sağlarsınız

selamın aleyküm yaşım30 hatsan flash ile aranıza katıldım 1 sene öncesine kadar hiç bilgim yoktu forum dan ve alparslan şen beyden çok şey öğrendim silahımla ilgili konu açtım bilgisi olanlar bakarsa sevinirim