Ertugrul1806 adlı kullanıcının mesajları

Sanırım bir red dot edinmişsiniz Ben hala zoraki HP 01 Light silahıma uygun bir red dot bulamadım. Çok fazla bilgi mevcut değil. Red dot takmış kullanan yahut uyumlu orta fiyatlı üzmeyecek reddot önerileri bekliyorum şimdiden teşekkürler

Ufak bir araştırma sonrası Jsb 8,44 4,5mm grain pelleti hiçbir yerde stokta bulamadım. Araştırmalarım sonucu en iyi sonucu bu saçmanın verdiğini öğrendim buna muadil olabilecek isabetlilikte bulunabilir başka mühimmat önerisi olan forumdaşımız yardımcı olursa çok memnun olurum

Arpacığının ve gezinin boya konusunda sıkıntı yaratacağı konusunda şüphelerim var yine aynı sebeple sert kapanışlar ve kurmalar dolayısı ile boya atma durumu söz konusu olmaz mı? Şayet önerebileceğiniz bir boya metodu var ise gez ve arpacık işaretlerine fosfor turuncu uygulama yapabilirim

Değerli yorumlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim siparişimi önerileriniz doğrultusunda oluşturdum. Bir de aksesuar olarak red dot düşünmekteyim ama o konuda da tavsiyelerinize açığım

Maximum 20-25 metreye kadar hedef atışları yapmayı hedefliyorum ancak uzak mesafede atmak isteyebilirim ilerleyen süreçte bunu göz önünde bulundurarak pellet önerisinde bulunursanız sevinirim.

Merhabalar yeni satın almış olduğum Zoraki HP-01 Light 4.5mm silahıma uygun stabil grupmanlar sağlayabilecek kaliteli pellet önerisi beklemekteyim. Ulaşılabilir olduktan sonra fiyat konusu aşırı pahalı olmadıkça sorun değil. Zoraki kullanan ve pellet konusunda önerisi olan herkesin önerilerine açığım verdiğiniz bilgiler doğrultusunda satın alım yapacağım .Siz değerli forum üyelerine şimdiden teşekkür ederim