Batanadam adlı kullanıcının mesajları

bt65 6.35 kullaniyorum grupman yapmak gbi bi derdim olamadigi icin uzun atislar icin aldim gayet memnunum.180m istikrarli atislar yapabildim.tup hacmi kucuk oldugu icin pompayla kolay dolum imkani var anck atis sayisi 25 _30 200 100bar arasinda.

merhaba

Dalış ve zıpkınla balık avcılığı yaptığım için dalışlarda sıkça kurşun buluyorum.Amacım kendi pelletimi yapmak.içinizde kendi kalıbını yapıp uğraşan var ise örnek amaçlı olması için foto paylaşması ya da bilgi vermesi mümkün mü?

eger yormuyosam sunuda sormak isterim bt65 guclu bi silah ancak tup hacmi az.pitbull 755 lik tup kullaniyo ve basinc ayari var sizce hangisi 6.35 de

tesekkurler hangi konuda uzer mesela? İlk zamanlar hemen 150 m atayim istemiyorum zaten orta halli bir durbunle baslayip kademeli gecis yapabilirim

Merhaba.

Siteye yeni üyeyim gayet güzel bilgiler var.Mevcutta zipkinla balik avi yapiyorum yillardir şimdi ikinci hobi pesine dustum ve sizi bulmum:).Soracaklarim belkide daha once yanitlanmis olabilir lutfen kusura bakmayin.6.35 pcp dusunuyorum bt 65 ile kral pitpul arasindayim ama asil sorun bu tufekleri pompa ile tahmini kac dakikada dol

durabilirim birde 6.35 ile guclu atis sayim kac olur.6.35 istememin sebebi tamamen guc gercek silaha yakinlik.150 den tahribat yaratsin yeter.tesekkurler