Hikmet88 adlı kullanıcının mesajları

Huben K1 yeni bir video iyi seyirler

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hayırlı olsun hocam. Bu tüfeği yabancı formlarda bayağı bir araştırmıştım. Huben kendi buletini isabetli atıyordu. Hatta kendi bulet yapma setini üretmişti kullanıcılar için. Diğer mühimmat lar şarjör e ya olmuyordu yada zarar görüyordu. Siz ne deneyimlediniz acaba?

Evet kendi üretimi 33 grain pelleti var daha çok güç ve isbetli atış için yapılmış.. Ben şuana kadar jsb 18.13.. spoton 26 ve 29 grain slug.. 21 grain hatsan torpedo ile atış yaptım.. grupmandan çok uzak mesafe denemeleriydi 100 m civarı kibrit kutusu büyüklüğündeki hedefleri peş peşe vurabiliyor.. dürbün kamera aparatı geldiğinde hem güç testi hemde grupman videoları yapmayı planlıyorum havalar iyi olursa.. gruptan videolarını atıcam

Güle güle kullanın huben k1 tabancasıda cıktı inanılmaz bir gücü var ateşli tabanca gibi olmuş.18.dakikadan sonra atış başlıyor

Harici İçerik www.youtube.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Teşekkürler hocam.

Hocam kusura bakmazsanız birşey soracağım.

Bildiğim kadarıyla bu tür silahlar ithal oldukları için 7.5 joule ile sınırlandırılmış oluyor.

Modifiye ile gücünü yükselttiniz mi ?

Evet güç ayarlarını aktif hale getirdim. Regülatör basıncını ayarlamak için Alyan yuvasının içindeki plastik tıpayı açtım ve güç ayarı için ekstra pulunu ayar bölmesine taktım kolay oldu. Şu an istediğim güç ayarını yapabiliyorum.

Arkadaşlar alalı 2 gün olan Huben K1 tüfeğine tanıtım videosu çektim izleyip kanalıma abone olup destek olursanız sevinirim..

Harici İçerik youtu.be

Huben K1 Tanıtım vidosu hazır arkadaşlar ilk video deneyimim.. izleyip destek olursanız sevinirim ?

Harici İçerik youtu.be

Flash qe ile 1 yıl önce başladığım bu hobiye Huben K1 ile devam edeceğim ?

Ürün tanıtım ve atış videoları hazırlayıp gruba atıcam inş..

Huben K1 yeni versiyon

TRY 1,372.20 35%OFF | 4500psi 300bar 30mpa 12 v/220 v Pcp hava kompresörü 12v Mini Pcp kompresör de dahil olmak üzere trafo araba yüksek basınçlı hava kompresörü

https://s.click.aliexpress.com/e/emfu5xIo

TRY 806.90 9%OFF | 300BAR 30MPA 4500PSI Elektrikli hava kompresörü Yüksek Basınçlı hava pompası Pnömatik Airgun Tüfek PCP Şişirme 220v 110v

https://s.click.aliexpress.com/e/4brfu7AY

Bende bu 2 ürünü araştırıyorum gümrük vergisi arttı birde arıza verir mi diyerek cesaret edemedim o yüzden pompaya devam ?

Aynen hocam pompayla kullanıcam hatsan flash qe nin kendi pompasıyla. Yaşadığım şehirde scupa tüp dolumu yapan yer yok kompresörlerde çok pahalı aliexpresten compresör baktım gümrük vergisi ayrı dert ürün sağlam mı orası ayrı dert.. şimdilik pompayla idare ediyorum

merhabalar 2 yıldır pcp sevdalısıyım flash qe 5.5 kullandım bir yıldır şimdi kral puncher breaker alıcam sizce 5.5 mm mi yoksa 6.35 mi tercih etmeliyim.. 30 - 100 metre arasında kullanıcam vector 6 24 50 ffp dürbünüm var hangi kalipre daha iyi olur?

merhabalar 2 yıldır pcp sevdalısıyım flash qe 5.5 kullandım bir yıldır şimdi kral puncher breaker alıcam sizce 5.5 mm mi yoksa 6.35 mi tercih etmeliyim.. 30 - 100 metre arasında kullanıcam vector 6 24 50 ffp dürbünüm var hangi kalipre daha iyi olur?