Kdrkbs adlı kullanıcının mesajları

Evet kurma olayı zor ama pcp tüfekte tüp vs daha zahmetli gözüküyor bende bu silahı görünüşü için aldım yakışıklı bişey ?. Şimdi sıra tabanca alacam cz 75 blowbackli güzel ama göremedim buradaki bayide kalmamış önümüzdeki ay gelecekmiş

Teşekkür ederim cevaplar için hatsan strike 1000x vortex aldım ? şimdi tabanca bakmaya başladım asg cz 75 p 07 nasıl tavsiye edermisiniz yada bı önerimiz var mı gerçekçi olan model

Teşekkür ederim ? yarın elime ulaşacak bekliyorum 4 gözle şimdiden havalı tabanca bakmaya başladım

Atış için alan büyük ama sonuçta başlangıç için ilk başta ekonomik birşey istiyorum zaten normal ateşli silah pompalı vs var ilk başta CO2 tabanca dedim ama mesafe ve tahrip gücü tüfekler de daha fazla diye onla başlamak istedim eğer bu modeller iyiyse ufaktan bir başlayalım

Öncelikle herkese merhaba

Bende bu hobiye başlamak için öncelikle tabanca düşündün fakat uzak hedefleri vurmak daha zevkli olacak diye havalı tüfekte karar kıldım fakat tecrübem yok konuları okudum herkes farklı cihazları tavsiye etmekte ben bağa bahçeye gittiğimde ayda birkac gün güzel vakit geçirmek için çok maliyetli olmayan bir tüfek istiyorum Hatsan Striker 1000X ve Hatsan Striker Edge 5.5 mm bu iki cihaz hakkında düşünceleriniz nelerdir ilk silah için alırsam çok sıkıntı çıkarmı yada 300-350 TL arası başka bı önerimiz varmıdır şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

Merhaba Kadir ben Diyarbakır'dan 36 yaşındayım ve bu hobiye başlamak için tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum ilk havalı tüfeğim için tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum