Ali Demirel adlı kullanıcının mesajları

Neredeyse bütün başlıkları okumuşumdur :D. Beni dm60 anca paklar gibime geliyor o zaman. Elime çin malı 3-9×40eg bir durbun geçti dizelleme bitene kadar zaten takmayı düşünmüyorum. Ama dm60 anca bunu idare eder eğer memnun kalmazsam iyi bir dürbüne ileriki aylarda bütçe ayırmayı deneyeceğim. Öncelikli olarak dampa alıyorum o zaman. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Herkese merhaba,

Geçmişten beri tüfeklere ve ava ilgi sahibi olan biri olarak, güçlü ve isabetli ayni zamanda bütceyi zorlamayacak bir tüfek almak istedim.Mod135 tüfeğini kullandıktan sonra gez ile atış yaparken ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyorum. Ancak daha da uzak mesafelerden yapabileceğim nokta atışların bana daha da zevk verebileceğini düşünüyorum. Bu noktada sizlerden talebim fiyatı orta seviye olan ve fiyat performans açışından en mantıklı dampa ve dürbün kombinasyonları önerilerinizi bana sunmanızdır. Haricen 2 ayrı sorum daha olacak;

1. Hatsan protector ve yatagun dampa karşılaştırılırsa hangisi iyidir?

2. Aliexpressten dürbün almak mantıklı mıdır kaliteli dürbünler nelerdir orada satılan?

Teşekkürler.