serkan adlı kullanıcının mesajları

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler... Önce korkmuştum yoksa namlu çapımı küçük diye hatta ts18 in içinde kalacağından korktuğum için kullanmıyordumda :) ama verdiğiniz bilgilerle içimi rahatladı. Saygılar...

Merhaba abiler ve amcalar. Bende veli amcadan bir webley patriot 5.5mm aldım. tüfekten memnunum ama victory sport 5.5 mm saçmalar çok rahat girdiği halde gamo Ts18 saçmalar namluya zor giriyor. Sorun bedemi acaba yoksa saçmamı büyük? Acaba zamanla geçermi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Uzun uzun düşündükten sonra ben de veli beyden bir webley patriot 5.5mm aldım ve tüfeğim iki gün önce elime geçti. Nacizane görüşüm olarak gücüne oranla isabetliliği gayet iyi geldi. Dışarıda atış yapma imkanı bulamadım ama evde 10 m den yaptığım atışlarda iki öss kitabımı deldi 3. kitabın içinde kaldı (bende böylece öss günlerimden hırsımı almış oldum :) ). Sesi biraz fazla ama tüfek gerçekten hoşuma gitti. Babam tüfeği ilk kullandığında şaşırdı ve tüfeği almamı istememesine rağmen dayanamayıp "çok iyi atıyo aynı gerçek tüfek gibi çok iyiymiş" cümlesini ağzından kaçırdı :) ve bu cümle sonunda kırdığı potu anlayıp bidaha tüfek hakkında hiç konuşmadı... Sonuç olarak ben çok memnunum umarım sende memnun kalırsın. Herkese önerileri ve verdikleri bilgiler için teşekkür ederim. saygılar...

Merak ettiğim bişey var... Webley Patriotu bir av bayisine gittiğinizde sökmeden birinci nesil olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Nelere dikkat etmmiz gerekir?

Forumdaki yazılardan anladığım kadaryla hatsanın önemli sorunlarından biride güçlü olmasına rağmen isabetlilikte problem yaşanması. İnşallah bu modelle biraz olun bu sorun aşılmıştır. Ustaların incelemelerini merakla bekliyorum...