Wolf81 adlı kullanıcının mesajları

uzun mesafeye atış icin moa degeri yuksek durbün gerekli .. 6x24 50 bu is icin uygun degildir volkan bey .. egerki ayarlı ayağıniz varsa ayri mesele ... fakat bu seferde yine yuksek zoomda bakamassiniz ... yuksek zoomlu durbunle uzaga atilmaz moası yuksek net dürbünle uzaga atış yapılır .. bu konuda 3x9 40 hawke 4x12 hawke ve 4x16 hawke öneririm half mildot olursa efsane olur ..

Merhabalar degerli arkadaslar .. hatsan novastar 5.5 aldim 4 aydir kullaniyorum ve cok memnunum .. hizini biraz dusurdum 18 jsb 900 e cektim 210 bar 130 bar arasi 6 sarjor stabil atis yapiyorum ..50 metrede 5 kurusdan kucuk gurupmani var .. solidlerle 300 metre ve 150 metrede ve 200 metrede deneme sansim oldu .. mukemmel diyebilirim ..1700 atisdayim hala namlu oringi hava kacirmiyor ..agirlik dengesi arkaya verilmis ve hafif yakisikli ve klas bir tufek .. ancak ozel olarak deginmek istedigim sey tetigi .. boyle bir tetik yok .. kesinlikle kiyas kabul etmez .. tam bir musabaka tetigi ayarina cekilebilir derecede .. kralda boyle bisey yok .. isabete orani %50 ... kundagi ve yakisikliligi karbon tupu inanilmaz isabeti ve saglamligi ile ben 10 uzerinden 10 veriyorum .. sarjorle alakali da degineyim tam 7 adet sarjor aldim jsb ve solidlerde hic bir kere sorun yasamadim .. diger nova ve at44 klasik sarjorunden daha iyi .. solidler rahat sigiyor .. kurmasi cok kolay ve rahat .. solidlerdeki isabeti mukemmel .. su meshur lw namlu diyaloguna gelince ... lw namlu compact ile 50 metrede kiyasladik ve daha kucuk gurupman elde ettik .. lw hikaye oldu artik hatsan namlu aratmiyor .. baska sorunuz varsa yardimci olmak icin burdayim ..tesekkurler