yusufum adlı kullanıcının mesajları

hw 100 lerin yeni cıkan namlularında sorun olduğunu biliyorum ben sorunsuz bir hw den bahsediyorum.. ayrıca aklında bulunsun uzun namlu her zaman uzak mesafe atar.. her şeye ramen istediğim cevabı alamadım en iyisi kendi bilidiğim yoldan gideyim sorunsuz bir hw 100.

bu konuları benden daha iyi anlıyorsun ben bundan pek bir şey anlamadım daha doğrusu ben senden alayım bilgileri.. hw 100 namlu boyu 60 gladyatot ise 50 cm gladyator daha hızlı olsa bile hw nin namlu avantajı var yinede ben senden net cevap almak isterim... hangisi daha uzun mesafe atar.. ve hangisi daha hassas atar bunları bilmen gerek.. tabi bu sorularım rüzgarsız bir alan için geçerli.. sen bana hw 77 ile istediğin soruyu sorarsan cevaplandırabilirim pcp kullanmadığım için bilmiyorum ama senin bunları kullanmış olduğunu sanıyorum... ayrıca parmağımı keçenin hava alıp almadığını kontrol ederken birden bire silah kendi kendini buaraktı ve elim zaten kurma kolunda idi fakat hatsanın yayını koymuştum neyse sağlık olsun allah beterinden korusun bizleri ve tüm muslumanlığı. cevap..?

sevgili arkadaşlar ben pcp arıyorum ve bu konuya dair öğrenmem gereken bir kaç konu var. 1.hw 100 ile gladyatör arasında grupman farkı varmı yani hangisi daha hassas atış yapar..2. hw yüz kaç metre sonra pellet düşmeye başlar. gladyatör kaç metre sonra düşer beni aydınlatırsanız size minnettar kalırım. ben 1 yıl içinde 4 bin tl ye kardar zarar görmüş bulunuyorum havalı silahlar yüzünbden ayrıca hw 77 de parmağımın ucunu kopardım ve buna ramen elimde bir tüfek yok sizlerden cevap bekliyorum...

arkadaşlar size karşı ayıp olmasın ben pcp kullanmadım şu ana kadar ama hw 77 de 50 m de su şişesinin kapağını affetmezdim acaba bana gladyatör verseniz iyi bir sonuç alabilirmiyim... Ayrıca Arkadaşlar ben maddiyatsızlık nedeniyle ikinci el gladyatör arıyorum acaba aranızda yardımcı olmak isteyen varmı.. 0506 xxxxxxx