HasanUSTA adlı kullanıcının mesajları

Allah razı olsun sağ olun. Dostlarımız iyi varlar. Hiç yalniz bırakılmadım. Hobicilerimiz, meslektaşlarımız olsun hep yanımda oldular. Herkesten Allah razı olsun.

Babam yaklaşık 5 aydır kanser tedavisi görüyordu, emanetini teslim etti, ağrıları dindi.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Rabbim çektği acıları günahlarına kefaret saysın inşallah sizlere de sabır versin

çelik tüp se zaten ağır olur 2litre kendin dolum yapmıyorsan iş değil veye dolum yerin yakın ve ücretli değilse 2 litre daha mantıklı en azından ebatı küçük olur bende 2 litre çelik vardı dolumuna 6 litrelik ücreti ödedim ve 2.dolumdan sonra sattım

Lütfen bana en iyi çözümü söyleyin.

Anladığım kadarıyla dolum kısmından kaçak yapıyor bunun için ön dolum kapağını söküp pirinç parçayı söktükten sonra çelik pim var o pimdeki o ringi bir tık genişi ile değiştirin veya aynısıyla değiştirin eğer bu kısımdaki o ringi değiştirdiyseniz o zaman kaçak başka bir yerde

Üstad 3 tanesi harika makinalar Daystate Fx ve Airarms ben olsam üçünü de tutardım ilk tercihim daystate ydi ama son seçimim kesinlikle Fx keyifle kullanın

Benim nacizane tavsiyem o silahta 4x32 den başka kullanmayın ben 6-24×50 de taktım kullandım tek parça ayakla ama arkasına extra stoper yapmıstım kayma ayar bozma veya dürbün arızası falan yapmadı ama yinede tavsiye etmem en hafif dürbünü kullanmanız en doğrusu benim kanaatim

merhaba adım Mert. 22 yaşındayım yaklaşık 14 15 sene önce babamın emektar hatsan kırmalısıyla atıcılığa ilgi duymaya başladım. 8 9 sene önce mod 125 sniper aldım ve hobi olarak atış yapmaya devam ediyorum.

Hoşgeldiniz pcp ye geçme zamanınız çoktan geçmiş en alt segmentten bir pcp edinin tadına doyamayacaksınız ama gurupman takıntısı yapmayın tadınız kaçıyor tecrübe ettim uzun süre kırmalı kullandım sonra pcp ye geçtim dolumu dışında harika birley ama birazda maliyetli kırmalıda tek derdin mühimmat, keyifli ve isabetli atışlar dilerim

ilk ve pcp kelimesi bir araya gelince aklıma direk hatsan flash geliyor :)

Kesinlikle aynı düşünüyorum vede öyle yapacaktım ama okadar basit geldiki vazgeçtim effecto aldım bence de pcp yi tanımak için en hesaplısını almak en mantıklısı

Gerçekten çok saçmaymış şimdi şöyle bir durum oluyor birileri ürün alırken bir başkasını aracı koyaraktan fiyatı uygun tutacağını düşünüyor ve bu şekilde garip alışverişler yapabiliyor acaba Bu da onlardan biri mi diyeceğim Ama senin sattığın kişi başka ve hala memnun olduğunu söylüyor gerçekten garip

bana kalırsa hiç girmeyin trbli nickli beyfendi nin söylediği gibi gurupman namluyla alakalı vede ben izledim hiçbir espirisi yok pcp daha isabetli artı maliyet olarak yüksek

40m sıfırlaması için sonuna kadar sıkmanızı gerektirecek bir durum varsa sıkıntı büyük ayakları söküp yüksekliklerinin eşit olduğundan emin olun eşit görünse dahi ön arka yerlerini değiştirin dürbünü monte etmeden bir şekilde namlunun piston bloğuyla aynı düzlemde olduğundan emin olun çünkü güçlü bir silah elden kaçırma gibi bir durum olduysa yukarıya doğru eyilme sorunu olmuş olabilir