zeynelyel adlı kullanıcının mesajları

Sizdeki talonun isabeti nasıl?Deneme atışları felan yaptınızmı?veya diğer mod125 ile?

isabeti güzel dampa ayak kullanmak şart ama yoksa ayar tutmuyor dürbün, ilk gelen mod 125 im hepsinden güzeldi mesafe tanımıyordu ve dürbün ayarını nasıl yaptılarsa. her mesafeden sıfırlamasını tekrar yapmak lazım derler ya bunda öyle değildi 10 metreyede atsan 50 metreyede atsan aynı ayarla vuruyordu. burdaki bayii bu tüfek kullanılmış dedi geri gönderdik (keşke göndermeseydim) ondan sonra düzen tutmadı tüfekler 3 defa değişti. en son talon geldi şimdi iyi gibi baklaım ilerleyen zamanlarda sorun çıkacakmı bilmiyorum inşallah çıkmaz :) ama ne olursa olsun mod 125 düz olan bir başka

İnşallah sansına gücü düşmez.5,5 mm içinde 280 de normal değilmi?

inşallah düşmez hatta herhangi bir problem çıkmazda uzun süre kullanmak nasip olur hepimize,
    belki normaldir ama 305 metre hızla çıkıyor diye satıyolar tüfekleri onun için dedim. 4,5 olanıda 380 metre diye satıyolar tahminim oda 360 metre çıkış hızına sahiptir :) ağır pellet ile senin tüfeğin istikrarsız olacağını düşünmüyorum. 3 değişik modelini denedim ama hepsi 5,5 idi mod 125 düz, mod 125 sas ve walther talon sas en güzeli mod 125 düz bence hız bakımından

Evet bir hata ettik ama olsun ne yapalım.ts10 kullanırız artık.Servise gönderelim.Durum ne olur bilemem.Ağır pellet kullanınca sapmaz değilmi?Bide senin tüfeğin gücü çok düştüyse servise gönderebilirsin.

çok sorun olacağını sanmıyorum öyle söyledikleri gibi 380 metre hızla çıktığını düşünmüyorum pelletin namludan, 5,5 larada 305 metre diyolar ama bence o kadar değil, ortalam 280 metre civarı, ağır kullanırsın aynı hesaba gelir dediğin gibi. birebir değişim yapıldı tüfeğim daha yeni geldi sıfır olarak, 1 kutu pellet kullanmadım daha, bir daha gücü düşerse zaten gönderecem paramı verin dicem 6 defa gönderdim çünkü bugüne kadar hatsan a kargo parasıyla 1 tüfek daha alırdım :)

O zaman güç için mod 125 normal olandan.cevaplar için teşekkürler.

kesinlikle, hala niye walther talon sas ı tercih ettim diye kızıyorum kendime. galiba sanırsam yurtdışına gönderdikleri tüfeklere daha çok özen gösteriyorlardır diye geçti aklımdan :)

ikisinin arasında fark yok diyorlar (hatsan dahil) ama bence her ikisinide kullandığım için diyorum sas olan modelle düz olan mod 125 arasında hız farkı var. sas olanın gücü daha az. talonlarda da aynımı bilmiyorum şu an kullandığım talon sas 5,5 ama yinede ilk gelen tüfeğim 125 e göre biraz az sanki hızı. sas olanı alma bence düz mod 125 al sas olandan daha iyi

aynı tüfeği kullanıyorum. bundan öce ki güç sorun olan mod 125 sas modeliyle birebir değişim yaptılar. talebim üzerine ve tercih sundular hatsan mod 125 mi istersin yoksa walther talon magnum mu diye. benden walther talon u seçtim ve gönderdiler. aldığın av bayine bu durum anlatabilirsin yardımcı olmazsa hatsan fabrikasını ara ordan yardımcı oluyolar. tüfeği onlara direk gönderirsin yapılacak bişey var ise yapıyolar. tüfeği alalı çok olmadı ise değişim yapıyolar.