kralahmet123 adlı kullanıcının mesajları

Karbon pahalı geldi o yüden alüminyum aldım. Ağırlık dengesi biraz önde şu an ama pek problem yaratmıyor. Atış sayısını daha test etmek nasip olmadı.

Hocam aliminyum olanı nereden aldınız? Karbon tüpe ne kadar dediler ? Aklımda bi proje var ama uygulanabilir mi bilmiyorum. Throne Huma regülatör , karbon tüp, fx airguns stx namlu gibi ama bilmiyorum sonuç nasıl olur

Arkadaşlar merhaba. Drager bayiisi arkadaşım dan fiyat aldım. Daha önce niye aklıma gelmedi anlamadım bilseydim bende hwayan değil drager alırdım fiyat farkı çok değilmiş. 6lt 300 bar çelik tüp 2100tl sıfır adınıza faturalı. 6lt karbon fiber tüp 3900tl adınıza faturalı

Merhabalar. Mayis ayında sıfır almış olduğum 6lt 300bar scuba tüpü satıyorum. Yaşadığım yerde dolum merkezi yok o yüzden sık kullanamadım. Toplam 3-4 kez dolum yaptım. Bu aralar yogun calistigim icin hic kullanamadim. hatsan 250bar dolum aparatı ile satıyorum. Osmaniye ve adana elden teslim edilir. Urun hilal avdan alındı tüm faturası ve tarihi vardır.

Tüp ve dolum aparatı 1350tl

Merhabalar. Ben bu konuyu açtığımda tüfek 250-100 bar arası toplam 100 pellet atıyordu . Ama tüfek son zamanlarda 250-100 bar arasında hemen hemen 200 toplam pellet atmaya başladı. Ben bu dengesiz atış sayısına anlam veremedim. Ama 100 metrede inanılmaz düşme yapıyor. Fabrikayı aradım gücü arttirabileceklerini ama nasıl olduğunu söylemediler. Benim için 200 yavaş hız yerine 100 adet uzak mesafeye solid atayım daha iyi. Tüfeği sıfır aldığım scuba ile dolduruyorum. Istediğim değerler tam güçte =>18.13 grain = 1000-1050 fps

=> 26 grain 950 fps civarı. Tabi bu 250 bardan aşağı düştükçe hızda düşecektir ama yinede 130-150 bar arası solidi 850 fps ile atar diye düşünüyorum.

Tüfeğin ölçümünü yaptım 880-900 fps arasında atıyor 18.13graini. Ama bisey dikkatimi çekiyor normalde bu tüfek ile 100 küsür atış yapılıyor diyorlar ama benim tüfek 70-80 tane atıyor 100 bara kadar. Öyle çok güçlü atiyor o yüzden böyle düşük sayı desem o da degil. Tupun uzerine baskilanmis uretim tarihi 6/2018. Ama tupun ustune fabrika lazer ile 3/2020 yazmis. Acaba bundan mi kaynaklanıyor bu hava sarfiyatı.

Herkese merhaba. Yaklaşık 1 ay önce almış olduğum kral super jumbo tufegimin ısabetinden gayet memnunum. Ama güç konusunda sorunlarım var. Tufek ile 80-100 metre arasında 18.13 grain tam güçte 150-200 bar arası atışta çok fazla düşme yaşıyorum. Chrony cihazim yok ama sanki tüfeğin gücü düşük geliyor. Acaba fabrikaya göndersem tam gucte 18.13 grain pellet 980-1020 fps arasında atacak sekilde guc artisi yapabilirler mi ? 18.13 ü bu dedigim fps lerde atsa 26 grain solid pelleti 850 fps atar diye düşünüyorum. Sizin düşünceniz nedir?

hatsan yeni model çıkaracak mi acaba. Bu sezonda. Yanı orası öyle ama yerli tüfeklerin yedek parça ve servis hizmeti gerçekten çok güzel. Birde 100 metre mesafede yerli markalarmiz inanılmaz performans sergiliyor. bi ithal tüfek ve dürbün ile galiba 10bin gibi bir bütçe ayırmak gerekiyor. Sizin fotolarda çok güzel. Reximex markası nasıl acaba

dürbünler inanılmaz pahalı. Tüfekten daha pahalı dürbün. Gönlüm hawke diyor ama mantığım bir pcp tufek parasını dürbünü verme diyor. Dürbün yerine reximex pcp mi alsam? Karar vermesi zor. Bendeki dürbün 1 haftalık.

Bilgiler için çok teşekkür ederim. Galiba ffp dürbünlere olmazsa olmaz değil yine fakslı mesafelerde tekrar ayarlama yapmak gerekiyor. Şuan dürbünü 8x 30 metreye ayarlıyorum 12x 100 metreyi vuramıyorum o mesafe için tekrar ayarlama yapmam gerekiyor. Ffp durbunde bu özellikli olunca tekrar ayar yapmaya gerek yok sanmistim. Kullandigim pellet jsp exaty diablo 18.13grain. Dürbün konusu çok karışık:)