kralahmet123 adlı kullanıcının mesajları

Ben şunu öğrenmek istiyorum diyelim 8x zoom da 50 metreye sıfırlama yaptım. Yine 8x veya 12x de 100 metreye atınca hedefte sapma oluyor ben bunu istemiyorum. Işte bu ffp dürbünler yanlış bilmiyorsam bunun böyle olmasını engelliyormuş. Dürbünler hakkında pek bilgim yok bana 150 200 arasıda atış imkanı veren sık sık sıfırlama yapmamam gereken dürbün lazım. Sizin dediklerinizi araştıracağım

Merhabalar. Yeni bi dürbün almak istiyorum bütçem 1500-2000 tl. Mümkünse ffp özellikli dürbün arıyorum sıfır alacağım. Aklımdaki modeller

-Vector Optics Tourex 4-16x44 FFP Tüfek Dürbünü

-Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP Tüfek Dürbünü (MP)

-Vector Optics Capricorn 4.5-14x44 FFP Tüfek Dürbünü

Bu fiyat bandında hawke dürbün de almak isterim ama modellerini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok memnum olurum. Hayırlı günler diliyorum.

Merhabalar. 10 gün önce sıfır almış olduğum hatsan mod 85 sniper tüfeğim ile 10-20 metre arası yaptığım atışlarda sürekli hedefi üstte vuruyorum. 200 pellet atmışımdır. Gez'i en alta indiriyorum biraz hedefe yaklaşıyor ama yine üstte vuruyor. Dizelleme etkisi olmayabilir cunki atışlar hep üste ve birbirine yakın oluyor.Uzun yılladır havalı tüfek kullanırım hepte hatsan kullandım ama malesef ilk defa böyle bisey geldi başıma. Sevgili abilerim kardeşlerim acaba tufegin namlusumu eğri yoksa gezde mi sıkıntı var. Ne yapmamı önerirsiniz?