Halilkar. adlı kullanıcının mesajları

Merhaba, ben daha once at44 long lw kullandim. Suan Gamo gx-40 kullaniyorum. Tabi ikiside 4,5 mm.

At44 agir ve uzun albenisi az tabiri uygun duserse tipsiz bir tufek.

Artilari, tup hacmi biraz daha buyuk, LW namlu Alman pelletleriyle(HN, RWS gibi) daha iyi anlasiyor. Biraz kurcalayarak kolayca yuksek hizlara cikabiliyor, guclu bir tufektir.

Ancak guc ve isabet ters orantili, dikkat etmisseniz; Kaliteli markalar hizi 300m/s uzerine cok cikarmazlar.

Gamo GX-40 icin coyote nin yeni versiyonu diyebiliriz. (Gamoyu BSA satin almisti biliyorsunuz)

Daha hafif, kisa ve yakisikli bir gorunumu var kalite olarak cok iyi. BSA Buccaneer in aynisi diyebiliriz parcaler birebir uyumlu.

Ingilterede BSA tarafindan uretiliyor, uzerinde "made in UK" yaziyor. namlu BSA nin Cold Hammer Forged.

biraz pellet secme huyu var, jsb pelletlerle iyi anlasiyor... Ben silaha Huma regulator taktim(105 bara ayarladim), JSB exact hevy 10,34 gr pelletle 850 fps 40 sitabil atis yapiyor. 60 metre gurupman yapmaya calisiyorum. 900 fps ve uzerinde uzun mesafede grupman kotulesiyor.

Umarim azda olsa yardimci olmusumdur.

Ben bir suredir pcp sahibi olmama ragmen yeni basladim diyebilirm, zaman bulamamistim. Forumada yeni uye oldum. Uzak mesafe gurupman ve Bsa namlulari icin pellet tavsiyesi alabilirim...

Saygilar.