gururtanirer adlı kullanıcının mesajları

Merhaba,

Kasım 2020'de forumdan ikinci el olarak aldığım Gamo atış sehpasını, Hilal Av'dan aldığım ekstra çene aparatı ile beraber satıyorum. Daha iyisini aldığım için evde boş yatıyor. İstanbul'dayım karşı ödemeli olarak kargolayabilirim.

Telefon numaram : 0542 629 32 16.

Toplam fiyat 400 TL.

çıkış hızı ve tahribat olarak da aynı mı ?

çok teşekkür ederim. sanırım p 226 ful metal diğeri değil

chrono'da bakmadım ama iyi fikir. bu ürünlerde ciddi tahribat yok ama birebir aynı kasa, tetik ağırlığı gibi avantajlar var. ama 30 metrede şişe kırmıyorlar. doğru p320 full metal değil 200 gr kadar daha hafif 226'dan galiba. neticede P226 yı Seal'lar kullanıyor, diğerini piyade :)

Aleyküm selam Emrah bey elimde 2 aylık bir Kral np02 var. Pandemi nedeniyle 1 kez dışarı cikartabildim. Bir araştırın ilginizi çekerse haberleselim

ürün linki

https://www.aksuav.com.tr/urun…marine-pcp-havali-tabanca

Çok teşekkürler değerlendirmeleriniz için. Vector 4-16x50 Tourex FFP incelemeye çalıştım fiyat olarak fakat Türkiye'de bir yerde buldum. 2800 TL civarında fiyatı biraz yüksek geldi. Birde Vector 4-16x50 Tourex FFP dürbün hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim teşekkürler.

merhaba FFP ve daha kısa bir dürbün için Vector Optics Veyron 6-24x44FFP tavsiye ederim. oldukça başarılı.

benim de kişisel tercihim işçiliği daha iyi olduğundan Kral olacaktır. Empire X yeni bir ürün kullandıktan sonra tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok seviniriz.

Merhaba,

Aynı dürbünden bende 2 tane var gayet memnunum. bahsettiğiniz gibi fiyat performans açısından gayet iyi bir dürbün. Ayrıca bizzat tanıdığım iyi bir satıcıdan almışsınız. 150-200 metrede hiç atış yapmadığım için bilemeyeceğim epey uzak mesafe doğru hesaplamalarla bir sorun olmayacağını düşünüyorum.

şimdiden güle güle kullanın.

içinde hava varken tüpü sökmeyi denedinizmi tanıtımında tüpün sökülüp yedeği ile değiştirilebileceği yazıyor .bende hava boşaldı sizdede öylemi acaba merak ettim

merhaba sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra denemedim tabii ki. herhangi bir değişiklik yapmadan önce standart kullanımını görmek istiyorum. sonrasında bakarız.

Ben de aldım bu cihazdan. Çok eğlenceli ama moderatör işini çözmek lazım epey sesli boyuna göre. Bir de yüksek dürbün ayağı ve orta boy durbun tavsiye ediyorum