Bahadirgumus adlı kullanıcının mesajları

güzel tüfek. kullandım ve cok begendim. 100-150 mt için uygundur. ama orjinal haliyle solide cok uyumlu değil.

Merhaba Cemal bey tüfek bugun elıme gecdı dipcikde catlak benzer bır hata vardı fabrıkadan Rexımex Türkiye Satiş sorumlusu Hasan BEY benım iletişime gecerek tüfek fabrıkaya istedıler gereklı cozumlerı uretmek ıcın
    ben tufek bana geri geldımı mod latmak ıstıyorum

modlat mak ıcın kımınle ıletısıme gece bılırım bılıyormsunuz

Bende baya bır arastırdım Big max x alacakdım tufegı ınceledım kullanan bazı arkdaslardan aldım bılgıyle

cok guzel tufek guclu ıyı grupmanları olan lakın regulatorsuz olmasından dolayı vaz gecdım

ve rexımex gen2 almaya karar verdım ve bugun aldım bakalım 2.3 gun ıcınde gelecekdır ınsallah

Herkese selam arkadaslar

Reximex Throne Gen2 PCP Havalı Tüfek

Bu tufek hakkında bılgısı olan varmıdır

ılk baslarda 100. 150 metre atıslar ıcın sonrakı zamanlarda daha uzun mesafe atısları ıcın dusunuyorum

tavsıylerınız nelerdir

Reximex Throne Gen2 PCP Havalı Tüfek

Merhaba arkadaslar degerlı hobi daşlar daha once hatsan sniper 125 vortex kullanıyordum sonra onu arkadasa devır ettım

sımdı kendıme pcp almak ıstıyorum bu sebep ten dolayı Big max X tüfek hakkındakı goruslerınız ( + )ları ve ( - ) lerı nelerdir

İkinci husus İse istanbul da goruse bılecegım hafta sonları yada hafta içi tecrubelerınden yararlana bılecegım arkadaslar kımler var

Simdiden yarımdı olacak arkadaslara cok tesekkur ederım

acaba yasaklar konusunu biraz açabilir misiniz, ki yanlış bir şey yapmayalım mevzuatı bilmediğimiz için. veya sadece kendim için konuşayım, bahsettiğiniz yasakları duymak isterim çünkü büyük ihtimal hepsini bilmiyorumdur sorun çıkmasını istemem. teşekkürler...

yasaklar derken elbet forum kuralları var ama arkadas ondan bahsetmıyor galıba gunumuzdekı corona hastalıgından dolayı hafta sonları sokaga cıkma yasagı 4.5 kısılık gruplar halınde toplanılması yasagı gıbı vs yasaklardan bahsetdıgını dusunuyorum

Merhaba arkadaşlar adım Buğra İzmir’de yaşıyorum yerli bir pellet firmasının üretim sorumlusuyum amacım reklam yapmak değil hem yaptığım iş hakkında kullanıcının isteklerini yakından takip etmek hem de bu eğlenceli hobide kendime yer bulmak şuan forumda tüfek araştırması yapıyorum umarım yakın zamanda sizler kadar tecrübeli olurum herkese hayırlı forumlar

Hos geldın Bugra kullanıcı ların palet sorunlarını ısteklerını dınlıyıp onların ıstedıgı tarzda urun yapmak cok guzel olur