Bahadirgumus adlı kullanıcının mesajları

Pekı bu contalar ne kadar sure sonra degısmesı gerek kac atıs sonrası türk mantıgıyla gıtmemek lazım mesala bızde kullanılmaz hale geldıkden sonra degısım oluyor genelde araba gıbı dusunmek lazım belırlı bır km gecdıkden sonra 20 bın bakımı gıbı tufeklere bakım yapmak lazım

Tesekkurler bılgılendırme ıcın yazdıgınız butun bılgı paylasımlarını okumaya calısyorum... Mesala bos bir arazi yada ormanın derınlıklerınde hedef kagıdına atıs yaparken jandarma geldı ne yapıyorsunuz dedıgınde egıtım desek sporcu atıcı lısansı gostersek bu bır ıse yararmı acaba

Ah güzel kardeşim,oringlerin ölçülerini bilmiyorum,parçalandığı içinde tam olarak ölçüsünü bilemiyorum.

Şemada da belirtilmemişP_20201105_120040_vHDR_Auto_1_1_autoscaled.jpg

belkı aynı tufekten kullanıp orınk olculerını bılen arkadas vardır yada fabrıkayı aradım demıssınız tekrardan arayıp fabrıkayı orınk olculerını ısteye bılırsınız belkı o konuda yardımcı olur larsa sıze ben ıstanbuldan o olculerı bulmaya temın etmeye calısırım

Merhaba arkadaşlar,

ismim Gurur istanbul'da yaşıyorum. Ben de hobiye yeni başladım, foruma yeni katıldım.

Sevgiler saygılar.

merhaba Gurur sende hos geldın bende yenı katıldım ıstanbulda bu hobıyle ugrasan arkadasları bulursak guzel olcak ınsallah

Hoş geldiniz ben tecrübeli değilim uzun zaman bekledim kırmalılarla devam ettim flash, bsa , gamo coyote derken kuzey k600 sipariş verdim bayii arayıp ürünün stoğunu sordum sipariş verdim bekledim bekledim gelen giden yok tekrar aradım güya stokta olanı benden önce başkası almış bana fabrikadan gelecekmiş çektim iptali sonra yine bir sitede effecto px5 pro lamine mavi yi gördüm Ankarada av bayii m var direk oraya gittim görmeden ve tereddütsüz bir şekilde siparişimi verdim ilk psp m ama malzeme ve estetik kalitesinden anlarım on numara fakat diğer yerli firmalarımız da güzel ürünler çıkarıyor ürün çeşitliliği biraz karizmayı çizmiyor değil ama servis konusunda hatsan la işim oldu sorun olmuyor birebir yardımcı oluyorlar kral ın daha iyi olduğu söyleniyor kuzey de denemeye değer ben beğeniyorum ekonomik düşünürseniz. Birde avrupaların kalitesine zaten diyecek yok ikinci elden güzel bir makina alabilirsiniz tekrar hoş geldiniz

cok tesekkurler hos buldum bende hep pistonlu kırmalı kullandım hatsan 125 snıper wortex den sonra artık pcp gecmek ısdıyorum

Hoşgeldiniz

İstanbul gurupları çok aktiftir. Kolaylıkla kendinize atış arkadaşları bulacaksınız.

Aklınızdaki silahlar birbirinden tamamen farklı üç silah... Bana sorarsanız keskinlikle efekto

cok tesekkurler sız tecrubelı arkadasların tavsıylerı onemlı

ıstanbul gruplarınadan msz beklıyorum ınsallah okuyupta donus yapan olur

Herkese merhaba arkadaşlar adım BAHADIR yas 39 İstanbulda yasıyorum Yüksekte çalişma uzmaniyim yaklasık 25 yildir havali tufekle tanışmışlıgım vardır bundan yaklasık 10 yıl oncesınde tam ısmını hatırlayamadım ama Kemal abi yada Ali abı olabılır tanişmısdık onun tavsıyelerıyle sporcu atıcı lısansı cıkarmısdım bole bır sıtesı vardı ve Air Arms S410 kullanıyordu ve modifiye edıyordu onları takıp edıyordum sonra hatsan 125 sniper vortex 5,5 aldim kendı çapimda atıslar yapıyordum yurtdısı işlerım oldugundan bu sporu tufegımı arkadasıma verip bırakmısdım sımdı tekrardan baslamak ıstıyorum İstanbulda bu hobiyle ugrasan arkadaslarla tanısıp onların tecrube lerine edınerek tüfek almak istiyorum kafamda suan
    1 cisi Hatsan Hercules Qe serısınden 1 tanesi
    2 ci ise Huglu Effecto PX5 Competition

3 cü Kral Puncher Nemesis W

Yada tecrubelı arkadasların tavsıye etdıgı bir model

Istanbulda bu sporla ugrasan arkadaslar benle irtibata gece bılırse cok sevınırım herkese saygılar sevgıler ıyı forumlar dılerım..