karamizah adlı kullanıcının mesajları

Avın yasak oldugunu biliorum ama yinede belirtmişin saolasın :thumbup: ben ztn normalde ateşli tüfeklerle avlanan biriyim.Kalkıpta hava tüfekle fantazi yapıcak diilim...

Şerjörle okdr isabetli değil demekki peki eujinler gelince şerjörlü denemelerin hakkında bilgi verebilirmisin.

Bu atışları görünce kafamda ki Ar6 soru işaretlerinin ciddi bölümünü ortadan kaldırdınız .Gerçekten 75 metrede güzel grupman :thumbup: bu silaha gün geçtikçe sahip olmak istiyorum...

Peki Daha ağır pelletlarla deneme yaptınızmı bu mesafelere yada daha hafif pelletla ne gibi durumlar meydana geliyor?
    Bunları sorma sebebim ufak tefek avlarda kullanmak istiyorum isabetliliği benim için önemli..kullanan birisi olarak tavsiyelerinizi alabilirsem sevinirim Saygılar

Keşke herkes sizin gibi duyarlı olabilse :thumbup:
    Bu gibi durumlarda tetiğe basmadan önce bir anlıkta olsa sonrasını düşünmek gerekiyor.!

Dostum sana bi tavsiyede bulunuyum ben yaklaşık 10 yıldır Huğlu 104A kullanmaktayım.
    Hiç düşünmeden bunu al derim hee tabi ki daha iyi tüfeklerde yok değil ama türkiye şartlarında bir S.Poze düşünüyorsan çift tetik olması kullanıcı için her zaman idealdir(Arıza yapma olasılığı düşüktür)
    Son bir tavsiye daha Çifte ve pozeden şaşma ;avci;
    Otomatik düşünürsen eğer ki paranda varsa Winchester SX3 derim ;)
    Kazasız belasız bol avlı günler.