Kerem355 adlı kullanıcının mesajları

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bir de şu videoya göz atın mutlaka çözümü bulacaksınız.

Teşekkür ederim ancak benim dampa bu şekilde tekli değil iki ayak da birleşik

Merhaba,

Dürbün montajını yaptım, 40 metreden atışlarımı yaptım, sağ yukarı vurdu. Ayarlarıyla oynayarak sıkıp tam isabet alıcak hale getirdim, tam ortaya nişan aldığımda hala daha 1.5 cm az sağa üste atıyor ancak yuvarlaklar en dibe kadar geldi hem üst hem altta ki sıkıcak yer kalmadı, o yüzden daha fazla ayar yapamıyorum sorun sizce nedir?

Dürbün riflescope 2 bin tllik (yurt dışından geldi)

Dampa sportmatch dm 60

Tüfek hatsan mod 135 vortex

Merhaba hatsan mod 135 vortex tüfeğimde,

Sportmatch dm60 dampa ile dürbün kullanıyorum,

Sorum şudur, dürbünü sökmeden çantaya koyup uzun süre bu şekilde kalsa, belki 1 sene belki 2 sene, bir problem olur mu, dampanın ayakları ya da vidalarında gevşeme yamulma vb. Problemler yaşar mıyım? Sonuçta sıkı sıkıya vidaları sıkıyoruz atış esnasında dürbünde oynama olmaması icin.

Yoksa dürbünü söküp mü saklamalıyım, darbe alma konusunda problem yok silahım güvenilir yerde saklıyorum dürbünün darbe alma gibi durumu yoktur,

Atış yapmak istediğimde hemen çıkartıp sıfırlama yapmadan atışımı yapıp tekrar kaldırıp 3-5 ay sonra tekrar aynı takım ile atış yapmak istiyorum, böyle bir durum var mıdır?

Tecrübeli arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum...

Merhaba,

Hatsan mod 135 vortex qe 5.5 mm havalı tüfeğim için,

2 ayrı pellet tavsiyesi istiyorum.

Birincisi orta menzilli yıkıcı güç, çok yüksek tahribat ve pellet istiyorum slug modellerine baktım ama kaliteli markalar için türkiyede bulmak pek kolay değil, kaliteli marka olsun istiyorum,

İkincisi ise uzun menzilli yine yıkıcı güç yüksek tahribat ama uzun mesafede tam isabet olmalıdır,

Bu iki pellet için marka ve model tavsiyesi rica ediyorum,

Teşekkürler...