Hunter19 adlı kullanıcının mesajları

Mod 125 uzun süre kullandım sana tavsiyem üzerine dürbün takarak dürbün israfında bulunma en kaliteli ayağı dahi kullansan dürbün içinde iç merceği ve artıkılı tutan vidalar kürdan ucu kadar dayanmaz .

Benim gibi illaki hedefi dürbünden göreceğim diyorsan pcp başka altarnatif yok maalesef

Teşekkür ederim web gezgin. Zaten ben de diğer arkadaşlardan aldığım dönütler sonrasında en iyisinin pcp ye geçmek olduğunu anladım. Pompayla dolum yapılabilen ortalama güçte, isabeti yüksek ve en azından balta sapı gibi durmayan bir pcp arıyorum şu an

hatta kuzey k600 harika bir makina başlangıç için

hocam ben forumda ve havalı tüfek evreninde epey yeniyim ve an itibariyle ne mod 125im mutlu ne de ben, ikimizde birbirimize bir hayli eziyet verdik. Dediğiniz k600 ü inceledim gerçekten harika bir grupmanı var diyeceğim o ki eğer etrafınızda ve ya sizde ikinci eli varsa bana yönlendirebilir misiniz ben de mod 125 imi satıp öyle bir pcp alırım

hocam ben forumda ve havalı tüfek evreninde epey yeniyim ve an itibariyle ne mod 125im mutlu ne de ben, ikimizde birbirimize bir hayli eziyet verdik. Dediğiniz k600 ü inceledim gerçekten harika bir grupmanı var diyeceğim o ki eğer etrafınızda ve ya sizde ikinci eli varsa bana yönlendirebilir misiniz ben de mod 125 imi satıp öyle bir pcp alırım

P

Hocam sizi pcp ye alalım bende kırmalı modellerin vaz geçilmez bitmeyen enerji olduğunu savunan biriyim fakat pcp bambaşka dayanamayıp proxima aldım ama pcp den sonra tat vermiyor sma bir köşede kırmalı bulunmalı illaki ama hafif ve kolay kurulacak birşey olmalı pcp de tüpte kullanmıyorum pompa ile devam yine bağımsızım kesinlikle pcp belkide vardır böyle yazdım ama🤔

Niyetim var pcp ye her yaylı kulllanan adam kadar 😄 Ama o zıkkımın ekipmanlarını gördükçe daha bi dürbünle baş edemeyen ben hercules' i ürke ürke izliyor... Abi bir de o dolum tüpleri felaket pahalı geliyor bilemedim pompayla becerebilir miyim.