rage_1979 adlı kullanıcının mesajları

Eyvallah abi . Zoraki ultra icin arama yaptım internetten birkaç tane site var diyor sifir 2000 TL yazmışlar . İkinci el satan bulabilir miyiz acaba abi internet sitelerine de pek güvenilmiyor elimizde var diyorlar sonra ürün kalmamış diyorlar burada satan var mi acaba. Teşekkürler.

Fakat abiler ben video larina baktim zoraki cok isabetli diyorlar tamam ama 2 kurma 3 kurma 4 kurma gibi enteresan bir sistemi var.hatsan mod25 supertack vortex qe olani daha cok isabetli ve tahrip gücü yüksek olduğunu anlatan bir kaç video izledim. Av bayisi arkadaş da mod25 supertack vortex al diyo . Tabi kullanan kisi kadar kimse bilemez. Teşekkürler

Abi zoraki ultra satan kim var acaba . Zoraki mod 25 süper truck dan daha iyi diyorsunuz. Ben kullanmadığım için bilmiyorum satan varsa ben alıcıyım. Bana ulaşabilirler se çok memnun olurum ben form kullanılmasını pek bilmiyorum çok yeniyim bu konuda nasıl silah alınır bilemiyorum.tesekkurler

üstadım bir kaç gün oldu alalı aslında cok kaliteli bü tüfek pişman olduğum hiç bişey yok . sadece çok uzün hedef almada zorlanıyorum daha evvel havalı tabancam vardı onun gibi olur sandım fakat tüfek tabanca gibi değilmiş . o yüzden hem co2 tüp istemeyecek hemde tüfek gibi etkili olsun diye hatsan mod 25 almayı düşünüyorum. durum böyle dürbünsüz 2.700 tl ye garantili faturalı av bayisinden aldım . kısmet kim ne teklif verir ise

ona göre değerlendireceğim ( not :) 100 metreden suntayı delip geçiyo denedim bize göre çok güçlü. ben sadece bahçemdeki hayvanlarımı sansardan tilkiden korumak için basit hafif yaralayan bişe arıyorum. bu gamo tüfek köpeği öldürür diye tahmin ediyorum allah korusun.teşekkürler.