GLCCK adlı kullanıcının mesajları

tüpü sökün redüktörün üzerindeki yağları komple temizleyin.. Redüktördeki o ringi daha yumuşak o ring ile değişitirin ve çok hafif silikon gres ile yağlayın sorununuz düzelir..

daha yumuşak olan oringi nereden bulabilirim (satın alabilirim) üstad?

ıstanbul avrupa yakasında yım cok guzel atıs alanları var dere lenarı cesme on numara orman
    katılmak ısteyen olursa benle ıletısıme gece bılır

Bende avrupa yakasındayım. Bahsettiğiniz yerler nerelerdir? Mesaj attım size. Tanışalım👍🏻

ZEON u yeni aldım. İstanbulda biraz arazi sıkıntısı var henüz atış yapamadık. bu arada atış yapılabilecek yer tavsiyesi olan varsa çok iyi olur. tüfek çok yakışıklı. malzeme kalitesinden genel olarak şikayet edilmiş ancak ben beğendim. zaten ağır olduğu için birda ahşap gövde yapılsaydı bu tüfek yerinden kalkmazdı oyüzden plastik gövde tercih edilmesi iyi. Kabze kısmı pek rahat değil. dümdüz yapılmış. Px5 gibi herhangi bir parmak ortapedisi yok. gövde boyu kısa. bu nedenle uzun kollulara yada geniş omuzlulara biraz rahatsız gelebilir. aynı tüp olmasına rağmen px5 den az atış sayısı var. namlusu daha kısa olduğu için olabilir. tüfeği doldurduktan sonra hiç kullanmamama rağmen basınç kendiliğinden düştü. yaklaşık 2 haftada 240 bardan 150 bara düştü durduğu yerde. bunun çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim. henüz atış yapamadım :( müsait bir zamanda atışları yapıp youtube a yükleyeceğim inşallah. Kurma kolu solda. sağa alınmıyor bilginiz olsun.