hazar adlı kullanıcının mesajları

kral n07 nitro piston 5.5

(resim ekleyemedim)

Pikatini ray vidasi 20 30 atışta gevşiyor ve sallantı yapıyor aldığım yer yapıştırıcı önerdi ama daha 1 2 aylık tüfek sizce çözüm nedir?

kullandığınız dürbün pcp için uyumludur tamamen çin malı. o yaylı için ne yaparsanız yapın ayarı bozulacaktır biraz attıktan sonra. dürbünün içindeki tüp sarsılıyor ve sabitlenemiyor tekrar ayar yapmanız gerekiyor.

Vortex sistem hocam bol bol silikon bant çektim inşallah bozulmaz :)

kral n07 gas piston, aldım ve taktım hatsan protector dampa takarken sorun cikartti ama çift taraflı silikon bantla hallettim daha deneme şansım olmadı ama sağlam gibi 😊 teşekkür ederim yardımınız için.

s.a herkese vector optics b3 3.9.40 dürbün ve protector dampa iş görür mü 1000tl ye kadar dürbün öneriniz varsa sevinirim saygılar. 8)

Herkese selamlar kral (N) Serisi pistonlu tüfekler sağlam mıdır kullanan var mı?

N07 nitro piston 5.5 modelini almayı düşünüyorum fiyatı uygun ve güçlü bir tüfek isabeti iymidir acaba saygılar..

ben hazar 21 yaşındayım istanbulda yaşıyorum 10 yıldır bu hobiyle meşgulum herkese selamlar. 8)