FurkanOglk adlı kullanıcının mesajları

Kilo ve boy avantajımın yanında sporda ağır kilolara alışkın olduğum için ben oturarak da basabiliyorum bir yere kadar, ayakta ise hiç zorlanmıyorum ama alışkın olmayan biri için zordur,muhtemelen vücudun hamlık ağrılarını atması gerekiyor, ondan sonra daha rahat pompa kullanacağınızı düşünüyorum.

Bende esenyurttayım doğma büyümede k.çekmece fevziçakmaklıyım buralarda çok boş arazi var biraz gezinip boş bi alan buluruz aslında bende şuan evimin arka bahçesinde atıyorum 2x8 m gibi alanım

Memnun oldum hocam yakınmışız ben de cennet tarafındayım,esenyurtta dediğiniz gibi bir çok boş arazi var ama yine şehrin kalbinde bir yer benim galatian çok ses çıkartıyor daha taksiti bitmeden polise kaptırırsam cidden üzülürüm😁 etrafı çevrili biraz geniş bahçesi olan müstakil bir evimiz olsaydı keşke rahatça atış yapardık, diğer türlü araba olmayınca elde tüfek çantası 2-3 otobüs değiştirerek bir yerlere gitmeye çalışmak çok zor cidden.

yanlız modlandığında ürün canavara dönüyor. 25.39 grain JSB pellet 920 fps atıyor bendeki ürün. 22 grain spoton pellet 950 fps. isabeti de çok başarılı

Hocam, modlamayı öğrenebileceğimiz geniş çaplı bir video veya yazı varmıdır?

Teşekkür ederim hepinize, eskiden oturduğum yerin yakınlarında bile bir çok boş arazi olurdu balonları koyup kırma havalı tüfeklerle atış yaptırırlardı, hatta sahilde de yapan çok vardı,kent büyüdükçe bu tarz alan bulmakta baya bir zorlaştı. Silivri taraflarına ya da anadolu yakasının dış kısımlarına çıkmak lazım o da araç gereğinden biraz zor olacak gibi

Hoşgeldin Furkan

Hepimiz senin gibiyiz endişe,öfke ve üzüntü ile birlikte hayatın olağan akışı da devam ediyor ve etmek zorunda bir yandan. Herkes üzerine düşeni yapıyor yada yapmaya çalışıyor.

İstanbul da nerede olduğunu yazarsan yakınındaki hobidaslara ulaşmanın daha kolay olacağını düşünüyorum.

Hoşbulduk hocam, doğru söylüyorsunuz hayat bir şekilde devam ediyor. Küçükçekmece'de ikamet ediyorum.

Merhabalar adım Furkan,İstanbul'da yaşıyorum, üniversite öğrencisiyim ve part time bodyguardlık yapıyorum. Öncelikle ülkemiz de yaşanan doğal afet sonucu herkese geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim, 2 haftadır elimden geldiğince bir çok yardımda bulundum, afetten önce önce bir galatian 4 pcp tüfeği aldım fakat hem yardım için çalışmaktan hem de üzüntüden bu zamana kadar bekledim hem de insanlar o durumda iken utandım buraya yazmak için şuan bile saygısızlık olursa beni affedin ama İstanbul'da yaşayan abilerim-kardeşlerim bana rahat bir şekilde pcp tüfeğimi deneyebileceğim yerler hakkında bilgi verirse çok mutlu olurum.