Gencer adlı kullanıcının mesajları

Forumda bir sözlük bulamadım. Hobiye dair teknik terimlerin ve jargonun yer aldığı bir sözlük on numara olurdu.

Aramıza hoş geldiniz. Rabbim kazasız belasız hobiyi sürdürmeyi nasip etsin.

Factor kullanmış biri olarak kesinlikle önermiyorum hele ki LW namlu modelini. Mühimmat beğendiremedik arkadaşa.

BT65 hakkında şu yorumu yapabilirim eski bir seri. + 10 yıldan fazladır varlığı. Daha güncel yeni nesillere bakın derim neden Hatsan başka marka önerisi ister misiniz. Bütçenizi söylerseniz. Optik-Tüp-Pompa dahil yada değil bilgim çerçevesinde yardımcı olmaya çalışırım.

Aslında güncel modellerde ve farklı markalarda tavsiyeleriniz süper olur. 25 m - 200 m arasında başarılı atışlar yapıp, 200+m hedeflerde de sonuç alabileceğim bir tüfek arayışım var. 200 + önceliği olan bir seçenek değil. 10.000 TL tüfek bütçem var.

İş yerimde 225 Bar çalışma basıncı olan bir kompresörüm var. O yüzden 200 barda çalışan modellerle ilgileniyorum. 250 bar alırsam verimli kullanamayacağım . Regülatör konusunda tavsiye lazım. Teşekkürler.

Merhabalar,

Antalya Kaş'ta yaşıyorum. PCP almak üzere araştırma yapıyorum. BT65 Elite Long ve Factor arasında gidip geliyorum.