sinandugcar adlı kullanıcının mesajları

Hoşgeldiniz. Biz Pcp hobicilerinin ortak derdine değinmişsiniz. Açıkçası eskiden pompalar ile tüpler arasındaki fiyat farkı çok barizdi. Bende uzun zaman sonra yeniden hobiye dönüş yaptığımda gördüm ki günümüzde o fiyat farkı bir hayli azalmış. Yani muhafaza etme ve doldurma konusunda sorun yoksa, scuba tüp almak mantıklı görünüyor. Ama dolum maliyeti de ister istemez düşünülmesi gereken bir ayrıntı.

Sırf pompa ile kolay dolum yapabilmek adına Hatsan jet2 aldım, o derece yani. 😊

Teşekkür ediyorum. 🙏O dönemde kullandığım mail hesabımın parolasını hatırlamıyorum malesef. Gene de eski kullanıcı adım ile kullandığım mail hesabıma girmek zorunda kalmadan yeni mail hesabımı ekleme imkanımız olursa eğer, çok güzel olur.

Herkese merhabalar,

Ben Serkan İnanduğçar. 50 yaşındayım, Antalya'da yaşıyorum, emekli TSK personeliyim.

Uzun bir aradan sonra yeniden foruma katıldım. Eski üyelik bilgilerime ulaşamadığım için yeni hesapla giriş yaptım.

2012-2014 yıllarında Ankara'da yaşarken, havalı tabanca ve tüfek hobimi devam ettirdiğim o dönemde etkin olarak kullandığım bu forum ortamında birçok değerli arkadaş edindim, bolca bilgi paylaşımı yaptım, ve pazar bölümünde birçok alım-satım yaparak farklı havalıları tecrübe etme imkanı bulmuştum.

Herkese iyi forumlar diliyorum arkadaşlar... 👍