Mustafamuhsingedik adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar acil yardiminiza ihtiyacım var.tugegi yeni aldım yarım kutu pellet kullandım daha ancak enson hava bastıktan sonra dolum ucu girişinden hava kaçırıyor tüfek.tüpü komple çıkardım oringlerini kontrol ettim birinde ufak bir zedelenme vardı onu değiştirdim ancak sorun hala devam ediyor.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim 🤦IMG_20240229_085542.jpg

Tüfeklerim temizdir hiçbir sorunu yoktur pcp ye gectigim için satıyorum.

IMG_20240216_090017.jpgIMG_20240216_085832.jpg

*Mod 85 2 yıllık tufegimdir faturası mevcuttur çok temizdir 3500 tl

*Mod 125 garantisi biteli iki hafta olmuştur çok temizdir 3500TL

*Hatsan protectör dampa ayak iki adet elimde mevcuttur tanesi 500 TL dir.

Kargo alıcıya aittir.

Mühimmat namludan çıktıktan itibaren yükselmeye başlar ve yükselme bittikten sonra bir müddet düz ilerleyip düşüşe geçer, siz mühimmat henüz yükselmenin başındayken sıfırlama yapmışsınız doğal olarak 15 metre ile 20 metre arasında da yükselmeye devam edeceği için yukarıyı vuracaktır, sıfırlama mesafenizi arttırmanızı öneririm.

Çok teşekkür ederim hocam yarın ilk isim 25 m ye sıfırlamak olacak inşallah 🙋

Arkadaşlar spariş verdigim tufegim bugün elime ulaştı deneme olarak 15m ye sıfırladım tüfeği grupmani çok iyi bu mesafeden ancak 20 metreden attigim zaman 2-3 cm yukarı atıyor.tamam mesafe arttıkça isabet noktası değişir ama her beş metrede bir bukadar fark olurmu bu normalmi. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

Hocam bende Hatsan nova star rg aldım 5.5 ama çok memnun değilim sorun benim tufekte mi acaba.tüp içindeki conta patladı daha iki aylikken şimdi o contayi bulamıyorum hatsani aradım contayi istedim hiç alakası olmayan contalar yollamislar okadar tarif ettiğim halde iki aydır yatıyor tufegim şimdi servise yollayacağım bir conta için.ikincisi solid çok seviyor diye yazmışsınız 3-4 kutu farklı ağırlıklarda pellet aldım her atis arasinda en az 7-10 cm fark var grupman yapmıyor 25 metreden.hatsan flas 18.13 ile 50m den kola kapağını vurabiliyorum

herkese merhaba kral puncher nish (5.5) hakkında bilgisi olan var mı acaba nasıl bir tüfek alınır mı? Teşekkürler. :) ;grin;

Kral puncher 4.5 yeni sparis verdim hocam elime gecerse inşallah bilgi veririm😅internetten arastirmalarima göre güzel bir tüfek yalniz

Mod 70 de unf diş yok hocam, 85 sniper ve 125 sniper modellerinde var sadece bildiğim kadarıyla

moderatör olayı değil hocam gücü düşürme olayı 16 joule demiştiniz ya ondan bahsediyorum.oda baya tepiyor çünkü.hatsan mod 85 e enson victoptics 3-9x40 aldım 600 Gr tepmeye dayanıklı yazıyor ama Hatsan protectör ile en fazla bir ay dayanabildi.kac tane dürbün yedi tüfekten tiksindim artık gerçekten hocam 🤦bi hawke kaldı denemediğim Onuda deneyeceğim heralde biraz toparlanayimda inşallah

Moderatör söküldükten sonra alttan çıkan diş 1/2 unf hocam 1/2unf olan tüm harici moderatörleri takabilirsiniz.

Moderatör üzerinde bulunan dikey çizgilerin başladığı yerden testere ile keserseniz altından unf dişe takılmış somun çıkıyor, o somunu sökünce geri kalan parçalarda sökülüyor.

16 joule gücü hassas olarak almak için yaylı kullanmanız gerekiyor, vortex pistona siz müdahale edemezsiniz fabrikaya sorarsanız belki onlar yardımcı olabilir.

Cok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için.Elimde yaylı olarak Hatsan mod 70 var hocam acaba sizin bu dediğiniz olayı onda gerçekleştirebilirmiyim.

Hocam merhaba yazınızı büyük bir hevesle okudum Hatsan mod 85 ve 125 vorteks kullanıcısı olarak ve bu tepmelerden dolayı çok dürbün harcadim.size iki sorum olacak hocam 1.si moderatörü söktükten sonra çıkan diş 1/2 unf dişmi yani herhangi bir moderatör takabilirmiyiz.birde bunu kesmek için ney kullandınız ispiral,testere filanmi ısıtma yoluyla cikartamazmiyiz disliye zarar vermemek için.

2. Sorumda vorteksi 16 joule nasıl çekiyorsunuz üzerinde güç vidası falanmi var vorteksin.bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim hocam 🙏

Vector Optics marka protectör dampa ayak aldım ama kızaklarda(millerde)Hafif bir boşluk var bu normal mi arkadaşlar.saticiyi aradım bu markanın bütün dampa ayakları bu şekilde oluyor boşluk olmazsa tutukluk yapar dedi hatta ordan aynı marka bikactane dampa ayağa baktı bunlarda aynı dedi.bende Hatsan protectör de bu boşluk yok dedim ama hiç tutukluk yapmıyor dedim her marka ayrı üretiyor dedi.Sizce bu boşluk daha çok sarsıntıya sebep olmaz mı arkadaslar kullanan varmı bu dampayi varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.Bu bir kusursa dampayi iade edecegim.Tufegim Hatsan mod 125sniper vorteks

Vector Optics marka protectör dampa ayak aldım ama millerde Hafif bir boşluk var bu normal mi arkadaşlar.saticiyi aradım bu markanın bütün dampa ayakları bu şekilde oluyor boşluk olmazsa tutukluk yapar dedi hatta ordan aynı marka bikactane dampa ayağa baktı bunlarda aynı dedi.bende Hatsan protectör de bu boşluk yok dedim ama hiç tutukluk yapmıyor dedim her marka ayrı üretiyor dedi.Sizce bu boşluk daha çok sarsıntıya sebep olmaz mı arkadaslar kullanan varmı bu dampayi varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.Tufegim Hatsan mod 125sniper vorteks