Cihat Demir adlı kullanıcının mesajları

Merhaba hocam yerli markalardaki hemen hemen bütün markaları kullanma fırsatım hiç birisini tavsiye etmem çünkü aldığına pişman eder. Benim tavsiyem avrupa havalılar olacak. GAMO marka ürünleri tavsiye ederim, sıfır bulamazsanız bile ikinci elini bulursunuz. silah alım satım sitelerinde ikinci el piyasasıda oldukça hızlıdır. Servisi, "Adana İdeal Av Spor" gönderir bakımlarını ve yay conta değişimini yapınca tadından yenmez. Bir diğer tavsiyemde atış menziliniz ortalama 25 metre civarıysa 4.5 mm almanızı öneririm. Çünkü yaylı tüfekler PCP tüfekler kadar güçlü olmuyor 5.5 mm pelltin ağırlığı tüfeği yoruyor ve çabuk yıpratıyor. NORİCA ve COMETA marka ürünlerde ispanya üretimdir çok kalitelidir fakat servis konusunda tecrübem olmadığı için birşey diyemem. bulunduğunuz bölgedeki av bayiilerine tüfeğinizi götürüp bakım yaptırmanızı tavsiye etmem çünkü içine koydukları yay ve conta yerli ve kalitesiz olacaktır. Eğer imkanınız varsa WEİHRAUCH alın bir daha değiştirme derdiniz olmaz.

Merhaba hobidaşlar, Elazığ'da yaşıyorum. uzun yıllardır havalı tüfek meraklısıyım fakat foruma yeni giriş yaptım. Çeşitli yerli marka yaylı havalı tüfekleri kullanma şansım oldu. Gamo Hunter 440, Gamo CFR Whisper Royal ve Weihrauch HW95 Sahibiyim. Herkese hayırlı günler.