tmcA adlı kullanıcının mesajları

selamlar hoşgeldiniz. stoegerin x20 modelini severek yıllarca kullandım. öneririm

Teşekkürler hoşbuldum, x20 anladığım kadarıyla rx20 nin eski versiyonu imiş. Sitelerde de rx20 rx40 x10 gibi modeller stokta görünüyor şimdilik hem bütçeme hem genel olarak isteklerime uygun olabilecek modeller olarak. Bunlardan birini önümüzdeki günlerde almam muhtemel gözüküyor.

Bir yandan da almadan önce yakınlarda bir hobidaş dost edinsem ne güzel olur diye düşünüyorum çünkü aldıktan sonra kontrol edip atış yapıp sağına soluna bakıp tamam bu tüfekte sorun yok diyebilecek kapasitede değilim gibi. Buradaki bir av markete geçen uğramıştım çok güven vermemişti oradaki görevli. Ankarada akraba ziyareti için arada bir bulunuyorum orada olduğum zaman alsam belki daha uygun olur

Selamlar, yaklaşık 10 gündür havalı tüfeklerle ilgili forumları gezip videolar izliyorum. Havalılar ilk nasıl dikkatimi çekti hatırlamıyorum ama youtube videolarında denk gelmiş olma ihtimalim yüksek. İlk havalım olarak hatsan dominator ve stoeger'in rx20 - x10 gibi bazı modelleri şu an araştırmalarımı yoğunlaştırdığım modeller. Güncel ikametim erzurum ,herkese iyi forumlar dilerim