caki adlı kullanıcının mesajları

bence her markada sorun yasayan arkadaslar var...bende 2 adet hatsan tüfek var. bır yıldır aktıf kullanıyorum bınlerce pelet attım..dıgerıde aynı. sadece hava kaçağı olustu ki buyuk ıhtımalle benım hatamdan kaynaklı...onuda hatsan servısı 1.5 saat ıcınde sıfırı ıle degısım yaparak çözdü....yasadıgınız servıs sorunları ogun sızle ılgılenen sahıs kaynaklı sorunlar dıye dusunuyorum...yoksa ben gosterdıklerı ılgı alakaya cok sasırdım açıkçası....sanmıyorum kı tufegı gonderecegınızde. yok yapmayız falan dıcekler..ımkansız bence....

Ben tüfeği elimden çıkardım. Forumda da bir çok kullanıcı deneyimi oluşmuştur. Ben kötü performans aldım seven varsa da paylaşır. Alırsanız müsait olursanız resim video paylaşırsanız çok sevinirim.

kötu bır deneyım olmus sizin için..alırsam mutlaka vıdeo paylaşırım..factor bp ve factor rc ıkısnızde yan yana kıyaslama yapıcam...sanırım bıraz şans işi pcp...fx alıp pişman olanı bıle gordum..ki. bennde enınde sonunda fx alıcam birtane...malum duygussl sebeplerden ötelıyorum.

youtube bırcok vıdeo ızledım...atışlar çok başarılı..kullandığınız tufekten kaynaklı bır sorun sanırım..solid atmaması ımkansız...bende su an factor bp var o bıle cok guzel sonuclar verıyor ki bu moddel onun abısı olarak gecıyor...bazen tufek bazlı sorunlar yasanabılıyor ...alpaslan sen ve sınan hocanın vıdeolarını ve yorumlarınıda ıncelemenızı onerırım...eger kı bır sorun varsa kullandıgınız tıufekte. sorun çözulur umarım..tşk

Merhabalar

Hatsan factor rc modeli ile ilgileniyorum..yerlive yabanci videolarda grupmanlari ve ozellikleri hakkinda olumlu seyler izledim...fiyat kalite tavsiye anlaminda yorumlarinizi bekliyorum...bu forumdaki ustalarimiz illaki arastirmis gormustur tufegi...yada kullanan arkadasimiz illaki vardir diye dusunuyorum...

Simdiden tesekurler

sanırım içinden 5 sarjör çıkıyor..o parayı veren zaten 5 adet daha yedekde alır dıye dusunuyorum...ama namluya hızlı sürme konusunda katılmıyorum...zaten serı atışlarda nokta atısı amaçlamaz atıcı.zevk ıcın bır hedef belırleyıp onu sıkar.nokta atısın yada uzun mesafede ıse zaten normel konuma alıp tek tek daha stabıl atıs yapıyor sankı vıdeolarda

yeni çıkan bu full otomatik tüfek ile ilgili yorumlarınızı bilgi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...fiyat çok yüksek ama oldukça keyif vericek gibi duruyor...kısa ve uzun mesafede atış videoları başarılı duruyor..çok az video var..o videolarıda zaten hatsanın çektirdiği yada favori hobidaşlarının çektiği ortada.daha objektif yorumlarınızı beklıyorum...tesekurler

arkadaşlar;;

benim 6 ,inc Dan wesson havalı tabancam var...tamırını yapan birini bulamadım...sorunum şöyle;

hava tüpünü taktığım zaman aşağıdan tüpü sıkarken tupun gırış yerinden hava kaçırıyor ve tup tamamen boşalıyor...tupun oturduğu yatakta bir iğne var o iğne sıkıştırma esnasında tupun uzerını delip hazır hale geliyor...fakat ben tupu takıp sıkmaya başladığım anda tüpü delen iğnenin ordan hava kaçırıyor ve tup boşalıyor...acaba ben mı yanlış bişey yapıyorum diye bırçok kez denedim fakat sonuç aynı!!!

forumda eğer ustalarımız varsa yada beni yönlendirebileceğiniz birileri varsa lütfen yardımcı olun...!!!

şimdiden teşekkürler

kesinilkle geçici çözümler ile kendinizi riske atmayın...gönderin hatsana bakımları yapılsın gelsin...ben sizin yerınızde olsam 1 gun bıle tutmazdım evde yollardım....

imalatçısı türkiyede olan bir tüfek için en doğru olanı yapmışınız..arayıp ilk elden bilgi almak en doğrusu olmuş...bnm sıze tavsıyem orjinalliği üzerinde cok değişim yapmak iyi değildir..pcp tüfekler birçok test ve denemeden gecırılıp ona göre tüp namlu ve dipçik yaıpılıyor..ve bunlar birsürü arge çalışmasıyla sonuclanıyor...bence üzerinde oynama yapmaya gerek yok..!!şahsi fikrim

bende galatian kullanıyorum...hatsandan asla okadar okadar hata ıle tufek cıkmaz...bu işin içinde başka bir iş var..bene acil hatsanı arayıptüfeği iade edin...direk hatsan ile görüşün .....boyle saçmalık olmaz

hilal av aslında hepimizin bildiği gibi guvenle alışveriş yapabildiğimiz sayılı yerlerden!!!bundan herkez hemfikirdir kanımca...fakat ülkemizin genel bir sorunu var , esnaflık ;grin;.... galiba hallederiz abicim kanımızda var bizim...kötü niyet yok gerçektende hallederiz milletçe ama bazı şeyleride görmezden geliyoruz hallederken....güven kaybediyoruz....!!!

organızasyon yapılıcak bolgeye bu hobıye yenı heves saran arkadaslarımız gelıp yakından ızleme ımkanları olucak mı ? tesısı gırısı ıcın bu arkadaslarımız bır bedel oduyecek mı ??