demmurat adlı kullanıcının mesajları

Silahın gücü bana göre iyi. İlk silahım olduğu için tabi karşılaştırma şansım yok. Onun için ne iyi ne de kötü diyebilirim. Herhangi bir ölçüm de yapmadım(yani mt falan). İsabeti de iyi gibi. Yanında hediye olarak gelen çok da kaliteli olduğunu düşünmediğim Wictory Sport saçma ile atış yaptım. Forumun bir yerinde bu saçmanın namludan çıktıktan sonra giderken yan falan döndüğünü okumuştum. Yeni saçmalarım geldikten sonra ancak net bir fikrim olacak. Ama bu işte bir haftadan az bir deneyimim olduğunu da yine belirtmek isterim....

Süper hızlı cevap için teşekkürler:) Merak ettiğim bir konu da forumda bir silindir yağlama konusu okudum. Silikon spreyle falan yağlandığı zaman zannedersem silahın performansı artıyormuş. Peki silahın silindirini belli aralıklarla yağlamak mı lazım yoksa mesela hiç yağlanmazsa ne olur? Acemi soruları işte:) Sabırlı cevaplarınız için şimdiden teşekkürler... İyi forumlar...

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bu foruma üye olalı olsa olsa yarım saat olmuştur:) Ayrıca ilk havalı silahımı -çok da araştırmadan- birkaç gün önce satın aldım (Daisy Powerline 1000). Havalı silahlar hakkında bildiklerim çok az. Ama bir yerden başlamak lazım öyle değil mi?

Forumu gezerken bu konu dikkatimi çekti. "Dizelleme" terimini anlayamadım. Benim silahın namusundan da atıştan sonra duman çıkıyor bu dizelleme denilen şey mi bunu merek ettim.

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.