cedric adlı kullanıcının mesajları

Hepinize teşekkür ediyorum. Ben henüz çok detaylı test edemesem de olumsuz bir durumla karşılaşacağımı ummuyorum. İnşallah umduğumuzu buluruz..
    Bu arada önce tecrübeli hobiseverlerin yorumlarını okuyup daha sonra bizzat tecrübe etmek benim için büyük şans olacak sanırım. Sözünü ettiğim üstadlara teşekkürler ;d;

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
    Bu hobi, buradaki herkesi olduğu gibi beni de mutlu ediyor ve biz kocaman adamlar, burada, küçük çocukların oyuncaklarını sergiledikleri gibi silahlarımızı sergileyebiliyoruz. Zira bu hobiden haberdar olmayan birçok insan hobiye harcadığım parayı duyunca "enayi" olduğumu düşünüyor.
    hatta yüzüme söylüyorlar ;rofl.; ;rofl.; ;rofl.;
    Ben de mutluluğumu burada paylaşıyorum. ;keyf; ;keyf; ;keyf;

Öncelikle Mustafa Bey'e ilgisinden ve böyle güzel bir silaha sahip olmama vesile oluşundan ötürü teşekkür ediyorum.

Silahıma gelince; ilk izlenimim gayet olumlu. Ancak bi arkadaşın daha belirttiği gibi metal kısımda(şarjör yuvasının sağ ve sol üst kısmında) çok küçük deformasyonlar var. bunun da problem oluşturacağını zannetmiyorum. Bunun haricinde işcilini beğendim. Ama hala atış yapamadm. Yalnızca 2 kez boş atış yaptım. Sesi inanılmaz yüksek. Yani benim AR 6 yanında sessiz kalıyor ^^
    Bu arada görünüşü konusunda itici diyenler var. Aksine benim de hoşuma gidiyor görünüşü. Tabi bu zevk meselesi.

Mustafa Bey silahların hangi tarihte elimize ulaşacağı hakkında bilgi verebilir misiniz. sabırsızlığımı hoşgörüyle karşılayacağınızı umuyorum. bu arada inşallah bana da ceviz kundaklı nasip olur :D