Hayalet adlı kullanıcının mesajları

havanın pelletin arkasında gitmesi gerekirken önünde gitmesi pelleti geri gönderiyor büyük ihtimal pellet namluya sürülünce hava transfer deliğinin gerisinde kalıyordur. kaçan hava pellet hızını düşürür .
    arkadaşımızın dediği gibi servislik bir sorun gibi gözüküyor
    kolay gelsin

1-kargo ücretini kendin ödüyorsun sana geldiğinde anlaşmalı oldukları aras ile indirimli gelir yarı fiyatı
    2-telefon ile görüş seri numarası orda kayıtlıdır garanti kapsamınada alabilirler
    3-aras kargo
    hatsan yedek parça ve servis konusunda beni hiç mahçup etmedi sorunlarını telefon ile görüşüpde bildirsen daha hızlı sonuca ulaşırsın
    kolay gelsin

e canım kolay değil 200 metrde 13cm lik hedefi vurmak tüfek biraz yorulmuştur biraz dinlensin kendine gelir :love: yanlış anlama dostum işin espirisi

havanın tamamen boşaldığından emin ol ondan sonra sök bu sıkıntı hem tüfeğini tanımana hemde tüfek ile ilgili geniş bilgilenmene sebep olur
    benimde başıma geldi tüfeğimde hava kaçağı var diye bütün oringleri değişmiştim gene hava kaçağı vardı tüpün oringini unutmuştum soruda tüp oringindeymiş değiştirince sorun çözüldü -
    unutma tüfekten önce can güvenliği

tüfek tertemiz üzerinde hafif çizikler var -çalışmasında isabetinde görünüşünde bir sorun yok 1 haftaya satılmazsa satıştan çekecem
    herkese selam ve saygılar

bunların atalarıda bunlar kadar zalimdi teknoloji ellerine geçince zalimliklerinin yanında hainlikde vasıfları arasına girdi -ne kadar yerinde bir söz=ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM ^=
    coca-cola içmiyorum diye arkadaşlarım tuhaf karşılardı -ariel detarjan vs-vs.benim de çorbada bi tuzum olmasın.
    ırakı işgal ettiklerinde müslümanlar derin bir üzüntü içersinde propagandasını yapıp bu işgali kınadılar- müslüman kardeşinin acısına ortak olmak için oraya gidenlerde oldu .ırakta savaşan bir ıraklı milis kuvvet komutanın açıklaması =bizim asker yardımına ihtiyacımız yok sizden istediğimiz bu olay daha sonra sizin başınıza geldiğinde kendi içinizden ittifak olmanız siz önce kendi içinizdeki düşmanları temizleyin -kaddafi ayrı havada halk ayrı havada tam leş akbabalarının istediği hiç vakit kaybetmeden tam tepelerinde =savaş acı ve yıkımdan başka bir şey getirmez bu acıya rağmen içimde bir sevinç var =zalim hesaba çekilecek kaçış yok mazlum mükafatlandırılacak şüphe yok

ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
    vesselam