meenet adlı kullanıcının mesajları

Mühye köyünde Paintsign Paintball'da buluşuyoruz. saat 7.00dan itibaren birileri orada olur, bekleriz. Cinnahtan yukarı geliyosun, atakule solunda kalıyor, Turan güreş ışıklara kadar düz ordan da karşıya direkt devam yolun sonuna kadar ( çevre yoluna çıkacaksın ) ışıklardan karşısı mühye köyüne gider. Yolun sonundan sola dön 300-400m sonra sağdan gir paintsing paintball a hoşgeldin.

Arkadaşlar, yaklaşık 1 ay kadar önce AT44-10 Long pcp aldım. Gayet güzel ve rahat bir pcp. Atış yapıpta beğenmeyen olmadı. Diğer arkadaşlarında bahsettiği gibi 100-150 metre aralıklarında performansı gayet tatmin edici ( tabi hedefi vurabilme becerisine sahipseniz ). Sıfırlamanız ve pelet seçiminiz uygun olursa, bahsettiğiniz mesafelerde başarılı olursunuz. Ayrıca moderator kullanmak isterseniz Yatagunda satılan moderatorler gayet uygun bir seçim olur. Saygılar...

Arkadaşlar, 300 bar drager tüpümü Perşembe günü doluma götürdüm. AQUA CLUB DIVE CENTER, Bayındır Sk. No:38 Tel: 0312 418 65 66, Asutay AYBAKIR Hocam sağolsun tam 300 bar hava bastı ( tüpü bırakmıştım 2 saat sonra gittim ) manometre takılıydı üzerinde 300 ü gösteriyordu soğuk vaziyette tam 300!!!. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. 35 tl dolum ücreti alıyorlar bilginiz olsun. Saygılar....

yatagun moderatör denedik ankarada valla şıp diye oldu. o gürleyen long kediye döndü

Kediye döndü derken, sesini kastettiniz sanırım :rolleyes: yoksa gücünde, kuvvetinde en ufak bi azalma olmadı g;$i g;$i g;$i

:him:s Yine güzel bir buluşma oldu, hava soğudu bi ara yağıcak sandım ama güneş açtı vs vs vs. Cumartesi görüşmek üzere. Saygılar :him:s :him:s

Umut bu arada senin taksimetreyi açmayı unutmuşum ;,;- ;,;- ;,;-

Hayirli ugurlu olsun.. isabetli atislar dilerim.
    scubayi nicin 300 bar dusunmuyorsunuz? gerci tupte 18 lt imis.. :!:

Sağolun teşekkür ederim. 300 bar evet o konuda kararsız kaldım. Söylendiğine göre onu doldurtacak yer bulmak ankarada biraz sıkıntı ayrıca dolum aparatım ne denli buna dayanır bilemiyorum, birde bağlantı vidasının kısa olması düşündürüyor beni mazallah dolum esnasında bi sıkıntı olursa 300 bar!!!tüfeğe ne olur bana ne olur allah bilir :him:s :him:s

bana gore scubanın tek avantajı cabuk dolum ve zahmetsız olusu .tek sıkıntısı para verıp doldurmak ve ya dolum yerı bulmak.ve tasınabılırlıgı zor olması

Dolum yerini buldum, 30tl ye dolduruyorlar. Arabada var taşımada sıkıntı da yok. Sizinde ediğiniz gibi Çabuk dolum ve Zahmetsiz oluşu, buna değer gibi geliyo...

Geçen cuma günü Kendime birHatsan AT44-10 LONG PCP aldım. ( tüfek+dürbün+500 pelet+kılıf+scuba dolum aparatı vs vs), Kısmetse yarın istanbula gidiyorum 18 lt 220 bar bir scuba tüp almaya. Başlangıç için iyi bir seçim yaptığıma inanıyorum. Geçen cumartesi atış yapma fırsatım da oldu; sesi, gücü ve görüntüsü beni tatmin etti. Ayrıca ayırdığım bütçenin (scuba dahil) 3/2 sinin biraz altına geldi. İlerleyen günlerde tecrübelerimi sizlerle paylaşmaktan memnun olacağım. Herkese saygılar :him:s

Erdem abi süpersin valla, helal olsun. iki gündür deniyorum fotoğrafları yüklemeyi ama beceremiyorum. Herkesin müsabaka anında çok ciddi ve gözü kara fotoğrafları var:) evet yerimiz dar dar olmasına ama gönül bolluğu olan yerde yer darlığı olmazmış derleri Sayımız arttıkça çok daha güzel vakit geçireceğimize inanıyorum. takım oluşturup öyle müsabaka yapalım arkadaşlar ve bunun için de illede c.tesiyi beklemek zorunda değilsek eğer akşam 5-6 gibi hafta içi bir gün de buluşabilirz. Biz müsaitiz, erdem abi, rıfat abi, serdar ve diğer arkadşlar sizlere de uyarsa telefonlaşalım yarın veya öbürgün toplanalım. Bu arada ben cuma günü Diyarbakırdaki ateşli müsabakası için yola çıkacam 1 hafta kadar yokum. Gelirken Burma kadayıflar benden:)

Şimdiden başarılar diliyorum, iyi şanslar. :him:s