volkanertekin adlı kullanıcının mesajları

yeni bıçağın hayırlı olsun Allah sadece yemekte kullanmayı nasib etsin. sen meslek icabı bilirsin ama bence o bıçağı taşımak yasal olmayabilir yapısı itibarı ile herzaman saldırıya hazır. polis gördüğü anda kendi palaskasındaki yerine koyar

yaylı silahlarda pellet koymadan tetik düşürülürse piston önünde onu yavaşlatacak hiçbirşey bulunmadığı için gereğinden hızlı hareket eder ve buda yayımızın kırılmasına neden olabilir

Osman amca ben gelmeden kimse bir yere kıpırdamasın akşam engeç 18:00 da ordayım (Allah'ım bir kaza bela yazmadıysa)
    yarın benim yeni dürbünde kargodan gelecek t 12 üstünde nasıl duruyor denemiş olurum. ben gelmeden gitmeyin Osman amca bak çok fena darılırım. kimse yemek falanda yemesin mangal yakıp kutlama yapcaz bende sadece mangal yok gerisini ben hallederim birisi mangal getirsin yeter. :D

nacizane fikrim pompalı av silahının ta kendidir ama bizim memlekette herkes poze yada otomatiğe sarmış. tamam poze görünce benimde içim gidiyor ama pompalı helede 89 fişek yataklı olunca av bambaşka olur bence.

20 cal gelen silah toz marka bolt action
    12 ve 36 cal gelenlerse saiga yarı otomatik ler.
    dayanıklılık konusuda youtube bence çok itimat edilecek bir kaynak değil. ya kendim denemeliyim yada türk avcıları ve atıcıları deneyip bu silahlar şahane demeli bence. eğer beklenen kalite yoksa yivsiz av tüfeği konusunda son sözü 36 cal. huğlu bir poze söyler benim için. (amaç sadece şişe kırıp stres atmak can almak bana dokunuyo, havalıyla fare vurunca canım sıkılıyo ( ;director; ;avci;;director; )daha büyüğünü benim bünye kaldırmaz)

bekleriz beklemeyede değecekmi acaba. içimdeki şu şüpheler yedi bitirdi beni. eğer gerçekten keleş kadar dayanıklı cıkmazsa boşu boşuna beklemiş olacağız. gözümün toz markalara kaymasıda bundandır herhalde ;avci; birde 36 cal getirselermiş hepsi 20 cal. ne ava gider nede zevk için atmaya

arkadaşlar ben iki hafta kadar önce sözkonusu firma ile görüştüm ve hepimizin bildiği gibi silahların gümrükte olduğunu söylediler. fiyat konusunda kesinlikle cevap vermiyorlar ama konuşurken ağzından 1500 ytl civarı olabilir diye kaçırdı laf arasında.
    kalite sorularıma cavap olarak ben safir örneğini verdiğimde onlar bu işte çok yeni bu silahı yapan fabrika ise yıllardır ateşli silah üretiyorlar ve bu silahlar yıllardır kullanılıyor dedi. benimde aklımda bir pompalı yada poze vardı ama bence biraz bekleyip bunlarıda görmeye değer diye düşünüyorum. sonuçta ülkemizde paradox yada rifled namlulu bir silaha sahip olma imkanımız malesef yok ve çoğumuzda 100 metre civarı net atışlar yapabilen kişileriz ve 36 kalibre bu iş için şuanda tek alternatifimiz.
    saygılarımla Volkan ERTEKİN

Osman amca senin şu rpg-7 replikası mod 135 ile benim müdürü vurursak bende c.tesi çalışmak zorunda kalmam ve bende gelirim ;#taban^l . şaka bir yana pazar hariç benim katılmam imkansız. tabi akşam 5'e kadar beni beklerseniz iş değişir bende size bolca kanat getiririm ekmeksiz çatlayıncaya kadar kanat yeriz sizlerle (gerçi pişirme olayında serdar hocam daha usta ama bende tavukçuyum yani ;kihhik, )