volkanertekin adlı kullanıcının mesajları

arkadaşlar pyramydair sitesinde gördüğüm bu silahlar fevkalade duruyor ve oldukçada güçlüler. aklıma takılan acaba tüp kapasiteleri bize scuba tüpünü sırtlatırmı. özellikle CAREER III 707 modeli çok güzel görünüyo.belki mustafa baba bize bunlardanda getirir oynayalım diye siz ne dersiniz fiyatlarda aşırı değil 550 dolar gibi. baba bize bunları önerirmi acaba. alırsam ben rws 46 cfo silahımı sobaya atarım artık bundan sonra iş görmez ;)

1 ay önce aldığım silahımın kurma kolu kurduktan sonra yerinde durmuyor aşağı düşüyor sorunun ne olduğunu anlayamadım ?( . aslında kolaybir sekilde düzelebilir ama ben orjinalliğinin bozulmasını istemiyorum üstatların kıymetli düşüncelerini öğrenmek isterim. şimdiden teşekkürler

emporto ve skyplume arkadaşlarımıza ramazanda bende çok minnettarız bizleri yalnız bırakmadıkları için.

mekan güzel arkadaşlık güzel e silahlarda güzel sayılır daha ne olsun. raptorx abimizlede tanışmak büyük şerefti bizim için

güzel buluşmalarda tekrar buluşmak dileğiyle...

yeni silahım ile ilgili ufak bir yardıma ihtiyacım var (rws 46 .177 cal)

bununla en iyi performansı alacagım pellet hangisi olur ve dynamit nobel (superpoint) marka pellet gören yada kullanan varmı aramızda sizce nasıldır.ben bir kutu buldum ve aldım ama daha deneyemedim malum hava muhalefeti sebebi ile. şimdiden teşekkürler ;tese;kkur