demerzel adlı kullanıcının mesajları

Bizim açımızdan güzel bir buluşmaydı, birlikte geldiğim arkadaşlarım daha ilk buluşmadan AA, HW-100, Falcon, Sumatra! gibi tüfeklerle atış imkanı buldular. Sorularımıza cevaplar aldık... Daha ne ola? Teşekkür ederiz...

hobi aynı olduktan sonra, yaylı-nefesli bütün çalgılara yer var. her zaman bekleriz.

Teşekkürler, geliyoruz o zaman... Paintball otoparkında tahta masa vardı... orada mı buluşuyorsunuz yoksa yukarıda çamlıklar vardı, yanlış yere gitmeyelim. Bir de PCP ler hakkında bilgi alabileceğimiz arkadaşlar var mıdır? Ne kadar yardımcı olurlar? Birkaç atış yapma imkanı bulur muyuz PCP ler ile...

Katıldığım en kalabalık buluşmalardan biriydi. Her şey çok güzeldi ayrıca PS'deki arkadaşların çadır kurmaları ayrı bir incelikti. Ankara Team kabına sığmıyor, gittikçe büyüyoruz. Artık daha geniş ve uzun menzilli, emniyetli alanlara ihtiyacımız olduğu herkesin malumu, bu konuda neler yapılabilir tartışma ve değerlendirme zamanı geldi sanırım. Katılan herkese teşekkürler.

Merhabalar Atilla Komutanım,

Yeni bir katılımcı olarak bize çok laf düşmez belki ama naçizane fikirlerim şöyledir;

Hızlı bir büyümeden bahsediyor tüm arkadaşlar, bu büyüme ile atış yapılan alanda kordinasyon bozukluğu ortaya çıkması muhtemel. En önemlisi de yeni katılımcıların (ben de dahil) tecrübesizliği. Örneğin 5 Haziran'daki buluşmada yeni arkadaşlardan birisinin atış hattını bozduğunu gözlemledim. Bir de bizim bu tecrübeyle pcp'ye geçip tüp doldurduğumuzu vs. düşünün ;confused;

Bu bağlamda bir dernekleşme söz konusu olabilir mi? Hatta derneğe yeni katılanlara, gönüllü tecrübeli arkadaşlar tarafından 1er,2şer saatlik teorik ve pratik eğitimler verildikten sonra atış hattına çıkabilirler? Belki aylık cüzzi bir miktar toplanıp bu para ile ortak techizatlar,atış alanı rekresyonu, depo vs. gibi işler için kullanılabilir. Yeni bir atış alanı konusunda ise herhangi bir fikrim yoktur :( Bunlar sadece aklıma gelen birkaç fikir paylaşmak istedim. Sonuçta; anladığım kadarı ile tanışma imkanı bulduğumuz çoğu arkadaş bu işi epey ciddiye alıp,değerli vakitlerini veriyorlar, daha kordineli ve düzenli bir ortam kurulabilir diye düşünmekteyim.

Herkese Saygılar,

İlker