FraDiavalo adlı kullanıcının mesajları

dominatorlar sorunlari oldugunu ogrendim baska tufek alcam snirm yani 300 bar a ihtiyacim olmicak bisi ayarlarim artik. sanirm pompa en sagliklisi olcak bu şartlar altında yorum yapan tüm arkadaslara teşekkürler.

300 bar basıncı olan tüpler sadece scuba(dalış) tüplerimidir peki daha yuksek basincli azot tupleri yok mu? scuba tüpleri anladigim kadariyla yuksek basinc olmasinin yaninda spor icinde kullanildigi icin son derece pahali normal azot tüplerinden bu konuda bilgisi olan war mi

herkese iyi günler
    pcp tüfek almayi dusunuorm yalniz dolum isinin tam bir sikinti oldugunu anladim daha almadan:/ pompalar pahali geldi ayrica fazla zahmetli gibi. bi kac arkadasimiz forumda dolumun azot tüpü ile olabilecegini soylemis ancak dusundugum model bir dominator ve 300 bar yaziyor hep açıklamalrinda. azot tüpünün standart basinci ise 225 bar. fiyat olarak pompadan daha ucuza getirebilecegim baglanti kablosuyla beraber. ancak 225 bar yeter mi, 300 barlik azot tüpleri war mi ya da direk scuba tüpü mü almaliyim. üstadlar yardim:)

1 soru daha şimdi aklima geldi doldurmak icin tüp mü önerirsiz yoksa pompa mi. kullanmadigim icin hangisi daha avantajli olur dusunemiyorum bile