kostok adlı kullanıcının mesajları

1-Taylan Alyörük ( İmpo) - AirArms EV2 .177 / 4.5
    2-Mustafa Gürpınar (senior74izmir) - P2 - .22 / 5.5
    3. Erdem KAYA (Raptorx) AA s510C .22/5.5mm
    4-Koray Yılmaz (îkarus) Airarms S510 Extra fac 5.5
    5-Ömer Yasanul (Ömer Yasanul ) FX T12 22 Cal.
    6-G. Başar Öztuna (bsR) - Steyr LG110 FT .177 / 4.5
    7-Eser Isgoren (Eser) - AT-44 Long .22 / 5.5
    8-Rüştü Demirkol (İronarm) HW100 5.5-Gamo Dynamax 5.5
    9-Murat ARIK (mobydick74) HW100 5.5
    10-Artun Kocaman (Arth-Wader) AirArms s410 TDR .177 / 4.5 / Daystate Huntsman XL 5.5
    11-Gökhan Mutcalı (Pretoran) -""Ağrı Patnos "" Daystate Airwolf MCT 5.5 / Airarms TDR 4.5
    12-Togay YURTSEVER (Tüfek sonra eklenecek)
    13-Halil ÖZAK (Halil61)Benjamin Marauder 22.cal
    14-Tümer Denizel (Tüfek sonra yazılacak )
    15-Bülent Eğinlioğlu (mbe) - Daystate Panther 5.5
    16-Erhan Özçelik (schfrhnd) AA S510 5.5
    17-İbrahim (Ferhat) Artık At44 long 22 cal
    18-İzzet Kırbaş (Berkman) -
    19-Deniz Çay (Aragorn) HW100
    20-Emre Başkaşkır (Kostok) airwolf .22

Ömer hayırlı olsun,
    çok güzel bir tüfek, hafif, compact, söküp takması kolay, en az sorun çıkaran tüfeklerden biri
    güle güle kullan

Dun gece Filintalar ozel ritueli ile silahi mekanimizda kutsayip kadeh kaldirdik, dolum ucunun 300 bar tupe gore olmamasi surprizi ile once hava basamayip :) hic atis yapamadigimiz halde cok isabetli oldugu konusunda hemfikir olduk, sonra bi deneyelim belki dolar diyerek kastirip bi sekilde 100 bar hava basmayi basardik.

Sonra durbun baglamaya usendigimiz icin, tufekte olmayan gez, goz ve arpacigi kendimiz yorumlayarak hem gece hemde aydinlatilmamis hedeflerin tamamini vurduk
    sonuc basarili

Hocam ben bu silahı ( 5,5 olanını ) 1-2 ay kullandım. O dönemde pcp almak için satmıştım. Kundak ve işçilik süper, kurma kolunun gizliliği ayrı bir hava veriyor silaha. o dönemde kısa mesafe 25-30 mt atışlar yaptığım için 5,5 luk olanı problem çıkarmamıştı. Ama 4,5 luk olanını tercih etmeniz daha iyi olur. Gücü çok değil ama isabet istikrarı ve tetiği gayet güzel. kurması sizi sıkmaz ise 4,5 luk olanını uzun süre kullanabilirsiniz.

nihayet prosport kullanmis birinden su konuya bir yorum geldi...
    surekli kendini belli etme cabasinda olup kendi fikirlerinden baska hicbirseyi kabul etmeyenler, illaki bir markadan taraf olmak zorunda hissedenler ve polemik yaratmak icin hazir bekeyenler herhalde birgun forum kullanmayida ogreneceklerdir

tesekkurler Murat eline saglik :)

arkadaslar o gunku olcumlerde bi sakatlik vardi
    gunesin acisindan olabilir benim wolftada farkli abuk rakamlar cikti

sonra izzet abinin kronoyla denedik biraz daha duzeldi gibi geldi ama yinede tam stabil cikmadi

bir arkadas sormus harper valf mi diye ? evet makinada harper valf var

ben atisini isabetini begendim, alper deki kucuk huntsman a gore cok daha iyi bir silah
    gule gule kullan Artun

iyi seyirler arkadaşlar :)

kamufle olma ihtiyacı hisseden atıcı olarak ft de yeni bir akım başlattık hadi hayırlısı :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Arkadaşlar merhaba

bu sene de güzel vakit geçirmemiz dileğiyle...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.