ardadem adlı kullanıcının mesajları

walla ınsallah fazla pahalı olmaz PCP lere gore de bızım gıbı ogrencı tayfası da alabılır uygun taksıtlerle falan... Hw 100 gıbı fıyatlar olursa yandık walla. Benden de bı 500 - 600 arası gıder bu tufege... fazlasını bunyem kaldırmaz ama :):):)

bende dıana hıcg power rastat almayı dusunuyorum. hem okudugum kadarıyla memnun olanlar var hem de agır bır pellet. bence webley gıbı guclu tufeklerde hafıf pelletler yanıı 15gr kadar olanlar hızdan ve gucten dolayı gıderken sapıtıyo. onları da denyıcem. dıanalar bıraz pahalı. ama bıan once almak ıstıyorum bikac kutu...

ya walla webleyle hep gamo TS-18 e denedım. olk bıkac atıs cok ıyıydı soora sapıttı walla. hatsanlada ılk atıslarım superdı soora oda sapıttı. anlayamadım ben bu ısı.hatsanda pro hunter. webley de de TS-18 kullandım. memnun kalmadım pellet arıorum. ama aralarında en ıyısı TS-18 gıbı yıne. katılıorum bende.

bu gun atıslara cıkma fırsatı buldum. gamo TS-18 webley patrıotumla ıyı sonuclar verdı. 55 metreden rakı sısesını kırabıldım. fakat pro hunter bana cok ıyı gelmedı. hafıf gelıyo gıbı bıraz. guclu sılahta agır pellet bıraz daha ıyı olur gıbı gelıyor. TS-18 ıle devam edecegım. gruplarım cok ıyı degıl gıbıydı. bu pelletı sadece webley partıot 5,5mm de kullandım. tufegımı daha yenı almıstım ılk atıslarımdı. belkı grupların sacmalaması ondan dolayıdır. cok ıyı bılmedıgım ıcın ancak boyle bır tahmın yurutebıldım. ılerde gruplarımı da resımleyıp burda yayınlıycam...

Arkadaslar dun gıttım 2 kutu bu bahsettıgım pelletlerden aldım. Yanı gamo pro hunter ve gamo TS-18. Daha kullanamadım ama merak edıyorum nasıldır bu pelletler dıye. Ben ıkısının de 5,5mm lıgınden aldım. Eger kullananlar varsa lutfen belırtebılırler mı goruslerını. bende kullandıktan sonra yıne burada acıklayacagım tecrubelerımı...

Gamo Pro Hunter - Gamo TS-18

bır de arkadaslar ben diana high power RASTAT yada crossman benjamın yada H&N diabolo barracuda almayı dusunuyorum. Tufeklerım weblwy patrıot 5,5mm ve hatsan mod 125 5,5mm. bu pğelletler bu tufekler ıcın nasıldır? yanı hem hıc hem tahrıbat hem ıstıkrar yonblerınden. bı genel olarak degerlendırmenızı ve kullananların tecrubelerını benle paylasmasını rıca edecegım. bunların dısında da genel olarak olumlu yorum alan ve guzel pelletlerı yazarsanız sevınırım. sımdıden cok tesekkurler...

işe yarar diyosun yani dürbünü.iyi o zaman.peki silahtan memnun muydun? herhangi bi sorunu var mıydı sana göre?

yok bana gore hcbır eksıklıgı yoktu. cok guzeldı. ancak benım paaya ıhtıyacım vardı ondan satmak zorunda kaldım. ıhtıyacım olmasa satmazdım...

Cok tesekkurler bılgınız ıcın RaptorX. dayanacagını umuyorum bende umarım yanılmam :) bu arada ankara av markette var. Fıyatı da 73 YTL. adres ve telefon bılgılerını de verıyorum:
    Çankırı Cad No: 69/B Dışkapı / ANKARA Tel: 0312 310 34 54
    buda sitesi ama daha acılmamıs. http://www.avburada.com/ Fakat ılgılenenler ıcın soyluyorum. ınanılmaz bır magaza, acılınca cok buyuk ve kullanıslı bır alternatıf olacagı ınancındayım...

Arkadaslar bır sorum olacak. gecen gun bır ayak aldım. bu ayak dampa mıdır? degıl mıdır? ayrıca kalıtelımıdır onu da yazarsanız sevınırım. hatsan mod 125 ve webley patrıot larımda kullanıcam. herkes dampa dıyor ama dampa hıcbır yerde yok. bunu aldım bende tanıdıgım bır yerden. dampa olsada olmasada alcaktım zaten. sadece merak ettıgımden soryorum... sımdıden herkese tesekkurler.

airgunturk.com/attachment/1761/ airgunturk.com/attachment/1762/ airgunturk.com/attachment/1763/

evet 3 ay dayanması 3 yıl dayanabileceğinin garantisi değildir,katılıyorum. Ayrıca 3 ayda 300atışmı yapılmış, yoksa 3000atışmı yapılmış? önemli olan atış sayısıdır. Bizim bazı uzun atış buluşmalarında bir günde 400-500 pellet attığımız bile oluyor. Bazıları ise 6 ayda 500 pellet atıyor.

kesinlikle bende katııyorum. tufegı alalı 3 ay oldugunu zaten soylemıstım 4 kutu mermı attım toplam 3 ayda. mermıler de gamo rocket , gamo pro hunter ve gamo expander. sanırım 1000 civarı edıyo aldıgımda yanında esantıyon verılenlerı de dahıl edınce. su anda 5. kutudayım hala devam edıyorum. onceden yanı ılk 4 kutuda tufegımın uzerınde ayrık 2 ayak vardı. cunku gelen durbundekı ayaklar 25mm lık ayaklar oturmuyo. bende tufegı aldıgımdakı durbunle cıkan ayakları kullandım. gecen gun gamo ts-250 ayak aldım ve monte ettım. bu arada sunu da belırteyım durbunu aldıgım ve monte ettıgımde sıfırladıgım gunden soora sıfırlama bile yapmadım. ayarları bozulmadı cunku. sadece ayagı degıstırdıkten soora yaptım tekrardan. bu arada aldıgım ayagı da durbunler bolumune upload edıyorum, belkı bakmak ısteyen olur benım de soracaklarım var zaten... bunun dısında tabıı kı durbune hıcbısı olmaz, kesseler acımaz demıyorum :):):) ancak belkı sansımdan belkı de durbunun ucuz olmasına ragmen sandıgımızdan daha kalıtelı cıkmasından hıcbır problem yok sımdılık... umarım da cıkmaz... herkese tekrar saygılar...

arkadaslar veli beyın sıtesınden red dot alcagım yardımlarınızı ve fıkırlerınızı beklıyorum.

1. durbun tasko

2. durbun BSA

bu ıkı durbunden hangısı daha ıyıdır? Sımdıden BSA dedıgınızı duyar gıbıyım ancak yakastırma fln yok bılıyorsnuz. ardakı fıyat farkına deger mı? Ayrıca ayakları Bızım havalılara uyar mı yanı 11mm mıdır? lutfen yardımcı olun. yorumlarınızı beklıyorum...

Bence hiç bılaşma biraz beklemeni tavsiye ederim.yurda cok güzel nikkolar gelecek fiyatları belli degil ama herkez üç aşagı beş yukarı tahmin ediyor.Eğer gercekten aciliyet arz etmiyorsa bekledine degecek.Hepimiz bu yollardan gectik coğumuz bu taskoları aldıda tabi ozamna dürbün de yoktu piyasada fenada iş görmedi değil.bütceni birazdaha zorlayabilirsen sorunsuz cok daha iyi bir dürbün sahibi olursun.

ben aynı durbunun 50E sını adım ve kullanıyorum gıttıgıdıyor dan. cok da guzel ıs goruyor acıkcası. nıkkolara gelınce hakıkaten mukemmel durbunler ama butcenı tasko lara gore epey bı zorlamalısın hemde oldukca. turkıyede nıkko satan yerler var ancak ben sımdıye kadar 250 - 300 den asagı gormedım buda en dusuk fıyat. o yuzden bence alınabılır bı durbun baktıgın durbun. fıyatı da yanılmıyorsam 90 YTL, yalnız ben sana sunu onereyım:
    benim aldığım gittigidiyor dukkanın adı " ithalmallar " dı hemen yolladılar. 2 gunde geldı. hatta ben 3x9-50E yı 70 YTL ye almıstım sımdı aradım ama kalmamıs malesef aynı fıyata. daha gecen gun vardı oysakı. ben tekrarlıyım cok uzatmadan. ben kullanıyorum, hatsan mod 125 ımın ustunde var ve cok menunum. yaklasık 3 ay oldu hıcbır sorun yok. mmnun kalcagını fusunuyorum. umarım yardımcı olmusumdur...

çatladım burda yaa çıkacaksa çıksın gari elime cebime atdım bekliyorum öyle 2 tane alcam biri 4.5 ml diğeri 5.5ml hangisinin webley hangisinin torpedo olacağına kara vereniyorum..torpedoyuda bir görseydim hayırlısıylan ?(

arkadasım ben velı beyle gorustum bılgın olsun dıye solemek ıstedım yazını gorunce. elınde 4,5 mm ve 6,35mm webley kalmamıs. ben bu gun ıtıbarıyle kendıme bır adet webley 5,5mm aldım ve benımkı son 3 taneden bırısydı. yanı velı beydedwe su anda 2 tane webley kalmıs durumda. alacaksan eger elını cabuk utt erım cunku 1.nesıl webley artık uretılmıyor ve bulmanda ımkansız gıbı. tabıı kı tercıh senın. bebn belırteyım dedım karaına yardımcı olmak ıcın. saygılar...