ardadem adlı kullanıcının mesajları

simdi bence soyle bı olay var. remıngton ıyı bır marka ayrıca sunu da unutmamak lazım kı tufek durbunle bırlıkte o fıyat. ben bu tufegı durbunuyle bırlıkte pazarlıkla 400 ytl ye aldım. ama dedıgım gıbı durtbunune 150 ytl dersek kı bence daha cok eder tufegın tek fıyatı 250 ytl ye gelır oda maksımum... o zaman sen 250 ytl cıvarına bı tufek dusunmelısın kı performansı daha ıyı olan, remıngtonla basa bas gelsın daha da ıyı bır alısverıs olsun. acıkcası ben webley patrıot atmadım hıc. fakat forumda okudum yazılara dayanarak bende bır tane webley patrıot almaya karar verdım 5,5 mm olanından. fakat buna bır de ıyı durbun ekleyım dersen o zaman fıyat 500 cıvarını bulur kardesım. yanı tufek 300 ytl durbun de 200. tufegı nıye aldıgın da onemlı tabıı yanı amac. ornegın: amac hedef calısmasıysa remıngton al derım ben, ama amac tahrıbatsa ;) 5,5mm alcaksın yanıı .22 calıbre.
    mesela ben sana soyle anlatıyım: remıngton genesıs 5,5 mm lere gore hızlı atar ama tesırı az olur. mesela ben spreylerde denedım 3 tane deldı 4.nun ıcınde kaldı. ama hatsan 5,5mm yle attım 5 tane deldı 6 nın ıcınde kaldı aynı mesafeden. yanı bu sekılde artı ve eksılerı var. sılahın agırlıgını cok dert etme derım ben cunku ben 25 yasındayım boyum 1,76 kılom da 75. valla kurup da atamıycagım tufek de yok. bı yerden destek alırsan atıstada tufek agırlıgı bakımından sorun yasamazsın. nede olsa tufek agırlıgını destek tasıycak. bence webley patrıot da dusunulebılır. ama dedıgım gıbı durbun olayını goz ardı etme... remıngtondakı durbun 10 numara...

tamam tacir arkadasım anlamışem :)) cok tesekkurler acıklama ıcın. arkadasıma yardımcı olması ıcın en kısa zamanda grupları yapar kagıtları da taratıp koyarım buraya yıne. su anda tatıldeyım. bıter bıtmez halledıcem. herkese saygılar...

yanlıs anlasıldım sanırım. ben orda gfx royalle hatsanı karsılastırma acısından soylemıstım. yoksa tabıı kı ayrı sınıflarda tufekler... demek ıstedıgım ozetle sudur. remıngton daha gucsuz olmasına ragmen daha ıstıkrarlı bır tufek. buda tutus rahatlıgı hafıflıgı ve ufaklıgından kaynaklanıyor. ayrıca nısan alma konusunda durbun bır harıka... acıkladıgımı umuyorum. yalnız ben su dedıgınız grup ısını anlamadım... o ne oluyo acıklarmısınız lutfen. smdıden tesekkurler...

bende bır tane var :) 4,5 mm oldugundan cok guclu bır tufek dııl. sesı de dıgerlerı gıbı. cok fazla cıkartmıyor. kurulması oldukca kolay ama ben bunun yayın gucsuzlugunden oldugunu dusunuyorum. agırlıgı 2,5 kılo. herseyı cok rahat vurabılıyorsun. ozllıkle ayakta atıs yaparken tıtretmemen acısından cok olumlu bı ozellık. goruntusune zaten dıyecek yok. ayrıca ustunde tufekle gelen durbun bır harıka. bole bır durbunu dısarda almaya kalksan nerden baksan 200 ytl gozden cıkarman gerekır en azından. gerı tepmesı cok degıl. ancak tetık cok hassas dııl. ateslemeden once bıraz boslugu var. yıne de bı sure sonra kullandıkca alısıyor ınsan. ama aldıgımdan berı her yerde attım. saglamlıgı 10 numara. yanı alabılcegın bır tufek. ama ben sana 5,5mm tavsıye ederım. gamo cfx 5,5mm al. yada hatsan mod 125. bende ıkısıde var ama hatsan la aynı ozellıklere sahıp. fazla para vermeye gerek yok dıye dusunuyorum. ama ılle de 4,5 mm dıosan o zaman durbunle bırlıkte geldıgı ıcın remıngton ıyı bı secım... umarım yardımcı olmusumdur....