cemsaat adlı kullanıcının mesajları

Black cok tesekkur ederım baya yardımcı oldu suan bır surelıgıne durdurucam tufek almayı sıparısımı durdurucam suan guzel anlatımından dolayı sanırım tamamen ıkna oldum tesekkurler sayende acele etmemem gerektıgının farkına vardım (en azından karsındakının acemılıgını anlayarak ve onunda ınsan oldugunu bılerek bır yanıt yazmıssın ayrıca tesekkurler)

Yo hayır onun soledıgını yapmak degıl tabıkıde sadece benım soledıgım krıterlerde bana soledıgı tufeklerı dıle getırdım secmem konusunda yardım beklıyorum bu soledıklerımı pıyasa arastırması yaptıgım ve pıyasanın baya bı altında toptancı fıyatından alabılecegım ıcın ıkısınde sınırlı kaldım sadece sabah 6:30 cıvarı orda olmaya calısacagım ılgınız ıcın tesekkurler tekrar

Anladım bıras oncede arkadasımla terar konustum bunun yanı sıra hatsan torpedo 155 olabılır gıbı bı secenek sundu bana maddı olarakta yarı yarıya farkedıyo bunun ıcın ne soleyebılırsınız yanı sonucta benj yenı baslıyorum ve uzun bı sure benı ıdare edebılecek bısey dusunuyorum sızlerınde tavsıyesını almak ısterım ıkı secenek var onumde Gamo 1250 yada hatsan torpedo 155 tesekkurler

eet ınternette fıyatlar o sekılde ama sıparıs eetıgım fırma bır aıle dostumuzun bana malıyetı kesınlıkle cok altında durbun kılıf 4 paket mermısı 430 euroya gelıyo arkadasımın onerdıgı tufek ısı 1.250 tl cıvarında onuda sordum eet tasarım gorunus ve hafıflık olarak daha ıyı ama olanaklarım orayakadar cıkmıyo malesef kı sıparıs verdıgım yerede danıstım fıyat olarak cok altta olmayacagını gamo yu daha uygun alabılecegımı soleıd 380 metre/sn ve 1250 fps olmasının buyuk avantaj oldugunu ekledı cok tesekkur ederım tekrar ılgınız ıcın ve yıne sormak ıstedıgım bırsey var ankaradakı bulusmaların gun ve saat olarak belırlı bı zamanı oluyormu hafta sonları falan vs.. bu konudada yardımcı olursanız sevınırım

Bir suredır arastırıyorum guc ve ısabet % sı olarak maddi olanaklarımın alabılecegı en ıyı tufel oldguna karar verdım.Tüfekler hakkında cok bılgı sahıbı degılım verdıgım kararın yerınde olup olmadıgı hakkında sızlerden yardım beklıyorum tufek henuz elıme gecmedı ve sıparısımı durdurmak yada degıstırmek gıbı bıo sansa sahıbım tavsıyelerınızı beklıyorum tesekkurler