1256549 adlı kullanıcının mesajları

cem bugun yoğunluk vardı galiba,görüşemedik.Dün tuncay hocamıda aradım ama müsait değildi galiba! dönüş yapmadı!
    Neyse,kesinlikle acilen atış yapmamız lazım

abi maşallah gelinlik kız gibi duruyor :)olmazsa biz cem üstadımla takı alıp önce hayırlı olsuna gelelim :thumbup:

abi çok sevindim yarın ararım seni sabah istersen seni kaçırabilirim:) gidelimmi poligona

Bu sefer olmadı ama,diğer toplantılarımızda daha tecrübeli organizasyon abiliği yapacağımdan emin olun,
    Arkadaşlık,dostluk,hobidaşlık çok güzel,
    Cem,ya ben ne kadar kiloluymuşum, yada foto beni şişman mı gösteriyo!!!

yok abi makina bozuk bence benide kilolu çıkarmış:) birdahaki buluşmaya daha profesyonel hazırlanırız ama dünde çok iyiydi bence teşekkürler mehmet abi:)

Ayni hobiye gonul veren insanlarin bir araya gelerek ve muhabbet ederek atis yapmasi inanilmaz keyif verici. Daha nice bulusmalara. Temennim Turkiyenin herhangi bir yerinde bu hobiyi yapmaya cabalayan arkadaslarimizn biran once kendilerine yoldas olabilecek bu hobiyi seven bir arkadas bulmalari yonundedir. Tebrikler Malatya team

iyi dilekler ve destekler için tüm arkadaşlara malatya team adına teşekkür ederim,sonsuz sevgi ve saygılar:)

Hill marka pompa aldım ancak 1400 psi nin üstünde dolum yapamıyorum, pompayı basıyorum ama okadar sertleşiyor ki, birsüre somra pompayı ne ileri nede geri bastırmak imkansız hale geliyor, youtube de adam 70 kez rahatlıkla basıyor, sorun ne anlamadım... bu normal mi?

hayırlı olsun
    pompa belirli bir noktadan sonra sertleşir bu normal,vücut agırlıgınızı kullanmanızı tavsiye ederim (yani pompa kolunu göbek altı kasık civarına dayayıp dirseklerinizi kırmadan dizlerinizi kırarak hem kol hem gövde ile bastırararak çömelip kalkın,önemli bir noktada pompayı sonuna kadar basın ve sonuna kadar yukarı çekin,son birkaç cm de hava basar genelde) :thumbup:

Tuncay Hocam,

Pazar gününden önce atışa gidersen atış alanının durumuna bir bakar mısın? Malum kar yağdı ve erimez ise o yokuşu çıkamayabiliriz. Ben fırsat olursa havadan keşif yaparım.

yarın fırsat bulursam bir bakarım üstad,pazar hava nasıl olacak acaba yağış olmaz inşallah :thumbup: